Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Kokių profesijų atstovai turi saugančiąją prigimtį?

Atnaujintame „Karjeros akinių“ laidų cikle kalbėsime apie prigimtis bei jų pasireiškimą įvairiose specialybėse ir gyvenimiškose situacijoje. Pirmoji aptariama prigimtis – sauganti. Kuriose specialybėse jos reikia labiausiai ir kaip ji pasireiškia mūsų gyvenimuose?

Pasidalinkite įrašu

Pagal daugybinių prigimčių ir intelektų teoriją, mes visi turime devyniolika prigimčių ir intelektų, tačiau skirtingi žmonės turi jas skirtingai išreikštas: vienas – stipriau, kitas – silpniau. Tai paaiškina, kodėl mes panašiose situacijose elgiamės skirtingai, kodėl priimame skirtingus sprendimus ir kodėl kartais nesuprantame kitų žmonių veiksmų ir sprendimų.

MN rega – galimybė suvokti šias skirtingas prigimtis savyje ir matyti jas kituose žmonėse – gali mums padėti priimti geresnius sprendimus ir suprasti, kodėl žmonės elgiasi vienaip ar kitaip.

Kviečiu jus bent šiek tiek (o gal ir ne šiek tiek) įgyti MN regos ir suprasti, kaip skirtingos prigimtys veikia mūsų kasdienybėje, sprendimų priėmime ar tam tikrose specialybėse.

Kam to reikia?

Gebėjimas atpažinti savo vidų, tai yra savo prigimtis ir intelektus, leidžia mums suprasti, kaip mes veikiame, kodėl mes priimame tokius sprendimus. Kitas žinojimo etapas – tai matymas, kaip mūsų prigimtys veikia tam tikrose veiklose, kuriose jų reikia daugiau. Trečias žinojimo etapas – tai matymas, kas nutinka, jei prigimtys yra „įdarbintos“ neteisingai. Na, ir ketvirtas etapas – tai sugebėjimas matyti prigimtis kituose žmonėse. Pasiekus šį pilną žinojimą, mes galime pasiekti darną, nes jaučiamės harmoningesni, darnesni savo veiklose, prarandame teisimą ir susitvarko mūsų tarpasmeniniai santykiai.

Vakar Žinių radijo laidoje „Karjeros akiniai“ diskutavome apie saugančią prigimtį, kuri išreiškia
tendenciją viską saugoti.

Pagalvokite, kaip ji veikia mūsų kasdienybėje? Kokią jūs turite šią prigimtį – stipriai išreikštą ar silpnai? Kaip mes galime ją atpažinti savyje ir savo aplinkoje?

Gero klausymo!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.