Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

NEMOKAMI kalbų lygio nustatymo testai

Anglų kalbos suaugusiems ir vaikams, rusų, vokiečių norvegų kalbų lygio nustatymo testai.

Pasirinkite nemokamą lygio nustatymo testą. Atlikę jį sužinosite savo užsienio kalbos lygį ir galėsite lengviau pasirinkti jums reikalingą kursą. 

anglu kalbos testas

Kodėl verta mokytis su Kalba.Lt?

Mokymo procesas

Klientų atsiliepimai

Įspūdžiai apie mokymosi procesą išties labai geri. Mums, be abejo, įsiminė „Kalba.Lt“ aplinka – jaukiose auditorijose malonu mokytis. Itin mums patikęs dalykas buvo tai, kad turėjome galimybę suderinti individualių užsiėmimų grafiką, atsižvelgiant į mūsų poreikius. Labai ačiū dėstytojai Jurgitai Stankevičienei – užsiėmimai puikiai atitiko mūsų pasirengimo lygį, o jos bendravimo sugebėjimai pranoko visus lūkesčius. Tad jaučiamės ne tik pagerinę anglų kalbos žinias, bet ir turiningai praleidę laiką.

ALIUS NOREIKA

Viskas patinka, kursų kokybė – pati geriausia. Važiuoju iš Radviliškio į Šiaulius vien dėl paslaugų kokybės. Kitur Šiauliuose nesiūlo tokio aukšto lygio paslaugų.

VITALIJA PETRAUSKIENĖ

IELTS egzamino kursai buvo be galo naudingi ir informatyvūs. Mokytoja labai gerai išaiškindavo naują informaciją, pateikdavo tinkamus pavyzdžius. Be abejo, pamokose buvo nerealiai daug juoko, žaidimų ir kitokių linksmybių. Mano manymu, šie kursai buvo tikrai vertingi bei naudingi.

TAUTVYDAS SKROLIS

„Kalba.Lt“ kursus lankau dvejus metus, gaila, kad tik suaugusiųjų, norinčiųjų tobulinti įgūdžius, yra ne daug. Šiaip esu labai patenkinta: grupės susidaro panašaus lygio, energingų verslių žmonių. Pamokos neprailgsta. Jau kuris laikas mus globoja Agnė Jegelevičienė, ypatinga mokytoja, juk nelengva 40-mečiams žinias perteikti ir dar užfiksuoti, nuolat motyvuoti, skatinti.

DIANA BLINSTRUBIENĖ

Likau tikrai labai patenkinta IELTS kursais ir mokymosi kokybe. Visų pirma tai kursus dėstė tikrai viena geriausių anglų kalbos mokytojų, pas kurią esu mokiusis. Tai Eglė Kazlauskienė. Ji ne tik puiki specialistė, tačiau ir mokanti sudominti besimokančius moksleivius, turinti puikią mokymosi sistemą ir mokanti puikiai išdėstyti medžiagą mokytoja. Patys kursai yra išdėstyti sistemingai, todėl palengvina mokymąsi, nors medžiagos yra tikrai nemažai.

Urtė

Mokymo metodikos

Užsienio kalbų išmoksite lengviau ir greičiau su mūsų sukurtomis metodikomis. Jas ištobulinome panaudoję beveik 30-ties metų patirtį edukacijos rinkojee, o jų vertę kasmet patvirtina tūkstančiai mūsų klientų.

3P metodika

Poreikiai, Planas ir Priežiūra – trys P, kurias taikome savo kursuose. Išsiaiškinę poreikius, pasiūlome tinkamą mokymo planą ir prižiūrime pažangą.

Grįžtamasis ryšys

Tikime, kad didžiausia vertė, kurią gali suteikti dėstytojas, yra laiku suteiktas, aiškus grįžtamasis ryšis. Mes sukūrėme sistemą, kaip tai daryti kokybiškai.

Mokymo programos

Mūsų kalbos kursų programos parengtos grupėms iki dešimties dalyvių, į kurias skirstome laikydamiesi griežtų kriterijų. Išsiaiškiname Jūsų žinių lygį, mokymosi tikslus. Kurso metu tikriname ne tik žinių lygį, bet ir pasitenkimą mokymo proceso organizavimu, dėstytojo darbu.

Bendrinės ir šnekamosios kalbos mokymo programa yra skirta tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems kalbos vartotojams. Ji suteikia bendrinės kalbos žinių, supažindina su pagrindinėmis gramatinėmis konstrukcijomis ir bendrinės kalbos žodynu. Užsiėmimų metu lavinami visi keturi kalbiniai įgūdžiai (skaitymas, kalbėjimas, klausymas ir rašymas), tačiau išskirtinis dėmesys skiriamas praktiniam kalbos vartojimui: aktyviai plečiamas žodynas, daug laiko skiriama praktikai. Nė vienas užsiėmimų dalyvis neturi galimybės būti aktyviu klausytoju, jis visada yra prakalbinamas. Kursų programa bei mokymo medžiaga pritaikyti darbui porose ir/ar grupėse – daugybė temų diskusijoms ir dialogams, kurių pagalba naujai išmoktas žodynas bei teorinės gramatikos žinios pritaikomos praktiškai. Užsiėmimų temos yra susijusios su tipinėmis kasdieninio gyvenimo temomis (šeima, draugai, kelionės, laisvalaikis ir pan.). 

Dalykinės kalbos kursai rekomenduojami kalbos vartotojams, kurie nori patobulinti bendravimo anglų kalba įgūdžius su jų darbine veikla susijusiomis temomis, plėsti formalų žodyną bei aktyviau naudoti įgytas teorines žinias. Užsiėmimų metu ypatingas dėmesys skiriamas visų keturių kalbinių įgūdžių (skaitymo, kalbėjimo, klausymo ir rašymo) lavinimui. Kursų programa bei mokymo medžiaga pritaikyta darbui grupėse – daugybė temų diskusijoms, daug dialogų ir užduočių leksinei medžiagai įsisavinti. Siekiant maksimalaus efektyvumo, studentams užduodama namų darbų savarankiškam mokymuisi.

Intensyvaus šnekamosios kalbos kurso metu plečiamas žodynas, lavinami kalbėjimo ir klausymo įgūdžiai. Daug laiko skiriama kalbėjimo praktikai, lavinant kalbėjimo sklandumą ir skatinant kokybišką bei efektyvų bendravimą. Užsiėmimų temos keičiasi kiekvieną kartą, o namų darbai nėra užduodami, tad kursas yra lankstus, nereikia skirti laiko paskaitoms pasiruošti. Didelis dėmesys skiriamas praktiniam jau turimų gramatikos ir žodyno žinių pritaikymui realiose komunikacinėse situacijose. Siekiama įveikti užsienio kalbos barjerą ir sustiprinti pasitikėjimą savimi, bendraujant anglų kalba realiame gyvenime.

Šis vasaros metu vykstantis kursas yra intensyvesnis nei įprasti kalbų kursai. Jis skirtas visiems, norintiems pradėti mokytis pasirinktos kalbos nuo pat pradžių. Bendrinės kalbos programa lavina visus pagrindinius įgūdžius – kalbėjimą, klausymą ir skaitymą bei suteikia pagrindinių gramatikos žinių. Kursų metu daug dėmesio skiriama žodyno plėtimui ir bendravimo įgūdžių lavinimui. Kursas yra lengvai suderinamas su atostogomis ir vasaros planais, nes kursų trukmė tik 5 sav.  Esant geriems orams ir besimokančiųjų norui, užsiėmimai gali vykti gryname ore, gražiose gamtos vietose, parkuose ir pan.

    Vardas

    Pavardė

    Telefonas

    Išsirinkite testą

    Anglų kalba (suaugusiems)Anglų kalba (moksleiviams 5-12kl.)Vokiečių kalbaNorvegų kalbaRusų kalba