Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Pagilinkite anglų kalbos žinias savo lygio grupėje

Specializuoti IT anglų kalbos kursai

Specializuoti IT anglų kalbos kursai

Įmonės, kurios kartu su „Kalba.Lt“ rūpinasi savo darbuotojų nuolatiniu tobulėjimu ir naujų įgūdžių įgijimu.

Glaustai apie kursą

Ona Naujokaitė

Ona Saukevičienė

Pardavimo verslo klientams grupės vadovė

Eglė Adomonė

Pardavimo projektų vadovė

Veronika Nosevičienė

Pardavimo projektų vadovė

Specializuoti IT anglų kalbos kursai yra skirti pažengusiems (B1 – C1 lygio) kalbos vartotojams, kurie dirba informacinių technologijų srityje ir siekia patobulinti bendravimo anglų kalba įgūdžius savo darbo aplinkojeplėsti aktyvų dalykinį specializuotą (IT) žodyną bei praktiškai taikyti ir naudoti įgytas teorines žinias. 

Kursų metu simuliuojamos tipinės specializuotoje darbo aplinkoje vykstančios situacijos, pvz.: komunikacija su darbuotojais ir užsakovais vadovaujant IT projektui, kompiuterinės technikos specifikacijų pildymas, dalyvavimas komandos susirinkimuose, programinės ir techninės įrangos ypatumų apibūdinimas ir lyginimas, sistemų administravimas bei su tuo susijusių problemų sprendimas ir pan.

Kursų turinys apima visas keturias kalbinės veiklos rūšis: klausymą, skaitymą, kalbėjimą ir rašymą. Gramatinis kalbos taisyklingumas lavinamas ir aktyvus žodynas plečiamas, skaitant adaptuotus tekstus ir žiūrint autentiškus bei adaptuotus video įrašus.

Kitos paslaugos verslo klientams

Verslo anglų kalba

Praplėskite konkrečios verslo srities žodyną, įgykite pasitikėjimo bendraudami derybose, projektų ar ataskaitų pristatymuose.

Dalykinė anglų kalba

Gilinkite formaliosios anglų kalbos žodyną, reikalingą biuro aplinkoje: rašant laiškus, dalyvaujant susirinkimuose, kalbant telefonu.

Bendrinė anglų kalba

Šie kursai yra skirti tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems kalbos vartotojams. Jie suteikia bendrinės anglų kalbos žinių, supažindina su pagrindinėmis gramatinėmis struktūromis bei bendrinės anglų kalbos žodynu.

Efektyvi komunikacija

Efektyvios komunikacijos kursuose galite išmokti kaip efektyviai ir aiškiai bendrauti telefonu, formuoti aiškius ir struktūruotus elektroninius laiškus ir kaip daryti įtraukiančius bei įdomius pristatymus.

Norėčiau padėkoti Jums ir mums dėsčiusioms dėstytojoms už puikias pamokas, už taiklius išaiškinimus ir kantrybę. Nuoširdus ačiū už kavą kasrytinę ir šypsenas, už nuolatinius pagyrimus ir švelnius pataisymus. Perduokite padėkas Jurgai ir Agnietei. Jos puikios! Tokios mokytojos mane įtikino, kad mokytis kalbos galiu ir aš. Nors tikrai galvojau, kad „neduota“ .

DAIVA SKRUPSKELIENĖ UAB „ECOSERVICE“

Džiaugiamės dirbdami su tokiais partneriais kaip KALBA, organizavusiais mūsų įmonės darbuotojams B1, B2 ir C1 verslo anglų kalbos kursus. Dėstymo programos buvo kryptingos ir parinktos pagal mūsų mokymosi tikslus. Mokymų metodai, trukmė ir dėstytojų dėstymo stilius individualiai pritaikyti prie kiekvienos dalyvių grupės mokymų lygio ir poreikių. Kursai buvo aktyvūs ir įtraukiantys, jų metu naudota aukštos kokybės mokymosi medžiaga. Itin vertiname tai, kad KALBA pasiūlė didelį kvalifikuotų dėstytojų pasirinkimą ir užtikrino vienu metu vykstančių net 10 grupių kokybišką mokymą trijuose skirtinguose Lietuvos miestuose. Smagu, kad mokymų eigoje dėstytojai atsižvelgdavo į dalyvių atsiliepimus ir operatyviai į juos sureaguodavo. Mūsų komanda yra labai patenkinti mokymų ir paslaugų kokybe.

ROBERTA PRELGAUSKIENĖ „UAB NFQ TECHNOLOGIES“

Kompetentingi dėstytojai, malonus bendravimas, operatyvus iškilusių klausimų sprendimas, lankstumas.

SANDRA RUKŠAITĖ „UAB TRANSFERA“

Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su KALBA – greitai ir lengvai suderiname visus rūpimus klausimus, o įmonės darbuotojai negali atsidžiaugti nuostabia mokytoja Jolanta ir nei už ką jos nekeistų į kitą mokytoją!

IRMA BEINORAVIČIŪTĖ „UAB SIWOOD“

Geresnių kursų nebuvau lankiusi! Labai patiko temos, geras mokymosi tempas, suprantamas ir priimtinas mokymo stilius. Kursai tikrai davė naudos ir norėčiau tęsti!

IEVA „OFFICEDAY“

Buvome ir esame labai patenkinti KALBA dėstytoju, kuris mums vedė anglų kalbos užsiėmimus. Lengvai bendraujantis. Pamokos buvo įdomios, parinkta medžiaga pagal mūsų pageidavimus, užsiėmimai atitiko mūsų lūkesčius pilnai. Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį mokytoją, labai tinkama jo metodika, moka sukurti draugišką atmosferą, pamokos įdomios ir naudingos, žmogus mylintis savo darbą. Gerai, kad daug dėmesio skyrė kalbėjimui, diskusijoms. Tai mums labai aktualu. Ką galima patobulinti? Būtų naudinga dažniau taisyti mūsų kalbos klaidas diskusijų metu. Taip pat gerai tai, kad buvo galimybė paderinti užsiėmimų laikus.

RIMANTĖ VANSAVIČIŪTĖ „AB TELIA“ LIETUVA PARDAVIMŲ VADOVĖ

Anglų kalbos kursais esu patenkinta. Mokymosi tempas yra didelis, tačiau to mes čia ir atėjome. Mokymosi medžiaga tinkama. Dėstytoja mūsų šauni :). Ačiū jai už kantrybę su mumis.

JOLITA UAB „VILNIAUS DUONA“

Jau ne vienerius metus KALBA dėstytojai moko AB „Freda“ darbuotojus anglų kalbos. Apie šią įmonę galime atsiliepti tik labai gerai: kompetentingi dėstytojai, įdomi mokymų medžiaga, gera atmosfera pamokų metu.

RENATA LIUMPARIENĖ AB „FREDA“

Mokymų dalyviai yra patenkinti, nėra trikdžių, viskas vyksta sklandžiai. Dėstytojas paruošęs skaidres, todėl kartu yra vizualizacijos, tikrinami namų darbai. Visiškai nesijaučia skirtumo tarp gyvų pamokų ir online, nes gerai viską pateikia.

GINTARĖ RIMDŽIŪTĖ UAB „1CLICKFACTORY“

Viskas praėjo puikiai. Be trukdžių ir stabdymų. Tikrai neprasčiau, nei gyvai. Kai kur dar on-line pamokos pranašesnės – momentinė virtuali lenta, chat‘as, galimybė iškart persiųsti failą, atspausdinti. Jei kažkam reikia atsiliepti į skambutį ar atitraukti trumpam dėmesį, tai galima paprastai padaryti atjungiant mikrofoną ir netrukdant pamokos. Žodžiu aš patenkintas. Galbūt ateity tik taip ir mokysimės.

VIKTORAS SAMOILENKO „H.ESSERS VILNIUS“

AB „Eurovia Lietuva“ darbuotojai labai džiaugiasi UAB „Kalba“ pasiūlyta galimybe mokytis anglų kalbos nuotoliniu būdu. Mokymų medžiaga ir techninės priemonės suteikia galimybę mokytis anglų kalbos naudojant mob. telefoną, planšetę ar kompiuterį, svarbu turėti internetinį ryšį. Kadangi ne visus darbus įmanoma atlikti nuotoliniu būdų, darbuotojai patenkinti, kad darbo laikas išnaudojimas anglų kalbos žinių tobulinimui. Nuoširdus ačiū.

DANGUOLĖ ARMANAVIČIŪTĖ AB „EUROVIA LIETUVA“


  Vardas, Pavardė*
  Telefonas*
  Įmonės dydis*
  Kur norėtumėte mokytis?*

  Įmonės pavadinimas*
  Jūsų el.paštas*
  Pareigos*
  Kursų vieta*

  Jūsų žinutė*