Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Susitik su universiteto atstovu ir sužinok viską nuo  darbo galimybių iki finansavimo Griffith College universitete.

Nori sužinoti daugiau? Registruokis į nemokamą vebinarą.

Seminarų dalyvių atsiliepmai:

Kuo Griffith college išskirtinis?

Griffith College yra didžiausia privati aukštoji mokykla Airijoje, kurios istorija siekia 1974 m. Ji yra labai pripažinta ir gerbiama šalyje.

Universitetas siūlo daugybę įvairių sričių programų, įskaitant psichologijos, darnaus turizmo, viešųjų pirkimų ir tiekimo grandinės, sveikatos priežiūros vadybos, kūrybinių menų, ekrano žiniasklaidos, žurnalistikos, komunikacijos, dizaino ir muzikos.

Griffith koledžas, kuriame yra daugiau nei 100 tautybių atstovų, sukuria įvairialypę ir daugiakultūrę mokymosi aplinką, leidžiančią studentams bendrauti ir bendradarbiauti su bendraamžiais iš viso pasaulio.

Palaikomas nedidelis studentų ir dėstytojų santykis (20:1), todėl studentai gauna asmeninį dėstytojų dėmesį ir paramą.

Siūlomos bakalauro stipendijos reikalavimus atitinkantiems studentams, teikiančios finansinę paramą tiems, kurie pasižymi puikiais akademiniais rezultatais.

Ką sužinosi vebinaro metu?

Susitiksi su Griffith College atstovu Ray Halpin ir KALBA studijų užsienyje konsultantais. Gauk visus atsakymus apie studijas Airijoje.

Kaip padedame norintiems studijuoti užsienyje?

Parengiame stojimo proceso planą.

Konsultuojame visais stojimo klausimais.

Padedame parengti CV, motyvacinį laišką, pasiruošti interviu.

Siunčiame dokumentus, pildome universitetų vidines sistemas.

Studijų užsienyje naujienos

79-erių Jurgis Krukis: kalbą mokėsi – draugų turėsi

„Be galo svarbu laikytis duoto pažado ar susitarimo, siekiant padėti aplinkiniams ne tik patarimais, bet ir asmeniniu pavyzdžiu. Smagu matyti ir rezultatą, kai matai, kad tavo patarimai žmogui padėjo. Didžiausia prasmė matyti, kad tavo darbas atnešė kažkam kažką gero, naudą tiek asmeniui, tiek visuomenei ar net Tėvynei“, –  linkėdamas būsimiems „Kalba.Lt“ studentams rasti laiko kalbų mokymuisi, kalbėjo Jurgis Krukis.

SIGNE SMALA – Nebijokite pažinti pasaulio – jis kupinas nuotykių, naujų potyrių ir draugų, kurie laukia, kol bus atrasti.

Signe nusprendė išbandyti studijas užsienyje, nes daug domėjosi specifiniu studijų metodu – projektais pagrįstu mokymusi, o savo šalies universitetuose tokių studijų nerado. Žinoma, patraukė ir galimybė būti įvairiapusės studentų grupės dalimi: gerinti bendravimo įgūdžius, atvirumą ir plėsti savo socialinį tinklą. Tai savo ruožtu suteikia ne tik skirtingų kultūrų, bet ir profesinių perspektyvų, esančių skirtingose pasaulio vietose, supratimą.

EMA SIMAITYTĖ – reikia naudotis duotomis galimybės ir pasiimti kuo daugiau patirties

Emilija nuo vaikystės svajojo studijuoti užsienyje, nes pasinaudoti plačiomis galimybėmis ir pažinti kitokį pasaulį atrodė būtina. Studijos užsienyje jai atnešė ne tik naudingą patirtį, bet skatino ir asmeninį tobulėjimą – augo pasitikėjimas savimi, kalbos įgūdžiai, plėtėsi kultūrinis akiratis. Mergina neslepia, kad yra pasiryžusi sukaupti visas įmanomas žinias ir grįžti į Lietuvą su tikslu tas žinias panaudoti vardan geros šalies ateities.