Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Jogaila Morkūnas: liežuvis gali būti ir tavo draugas, ir tavo priešas

Šioje laidoje dalyvauja Laura Duksaitė-Iškauskienė ir visiems puikiai žinomas Jogaila Morkūnas, kurie diskutavo apie Tarpasmeninio intelekto pasireiškimą mūsų kasdienybėje ir darbinėje aplinkoje.

Pasidalinkite įrašu

Kai kalbame apie gebėjimą bendrauti, komunikuoti, pastebime jog visi žmonės yra skirtingi. Vieni žmonės gali visą dieną bendrauti su kitais, namo grįžti su tokia pačia energija ir dar praplepėti su namiškiais visą vakarą. Pažįstame ir tokių, kurie yra puikūs žmonės, tačiau jiems tiek daug bendravimo tikrai nereikia. Ką tai rodo? Ogi tai, kad mums, žmonėms, kaip socialinėms būtybėms, reikia bendravimo, tačiau nevienodo bendravimo intensyvumo. Šioje laidoje dalyvauja „Masterclass Lietuva“ vadovė Laura Duksaitė-Iškauskienė ir visiems puikiai žinomas Jogaila Morkūnas, kurie diskutavo apie Tarpasmeninio intelekto pasireiškimą mūsų kasdienybėje ir darbinėje aplinkoje.

Laidos svečiai: vadovų paieškos bendrovės „Masterclass LT“ vadovė Laura Duksaitė-Iškauskienė ir renginių organizavimo įmonės „Pirmoji kava“ kūrybos vadovas Jogaila Morkūnas.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Kalbų kursai

Kursai grupėse ar individualiai, ką pasirinkti?

Nusprendus mokytis kalbos svarbu pasirinkti, kuri mokymosi forma jums priimtinesnė: grupiniai ar individualūs kursai. Tiek vieni, tiek kiti turi savitų ir kiek skirtingų privalumų, todėl juos reikia įvertinti, kad mokymosi procesas ir gauti rezultatai jums būtų tinkami.

Koks žmogus yra darnus?
Uncategorized @lt

Koks žmogus yra darnus?

Darnus žmogus viską, ką daro, daro lengvai ir tuo mėgaujasi.
STEVEN RUDOLPH
American educator, author and public speaker