Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Architektūros srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about Falmouth University

Apie architektūros studijas

Architektūra – tai didelių konstrukcijų ar pastatų projektavimo menas ir mokslas. Tie, kurie pasirenka architektūros krypties studijas, turi būti gabūs tiek tiksliesiems mokslams, tiek menams, nes architektūriniai sprendimai turi būti priimami atsižvelgiant į meninius aspektus ir matematinius bei inžinerinius skaičiavimus.

Architektūros pirmakursiai mokysis visko, pradedant spindulio veikimo principu ir baigiant tikslių 3D dizainų konstravimo rankomis ar naudojant kompiuterines programas.

Studentai lankys istorijos, menų ir technologijų paskaitas, taip pat kompiuterinio projektavimo seminarus, kurių tikslas – suteikti žinias apie projektavimo programas, kad būtų galima įgyvendinti individualius projektus studijų metu ir po jų.

Studijuodami šioje srityje išmoksite glaudžiai dirbti komandoje, atlikti detalius brėžinius ranka ir kompiuterinėmis programomis, įgysite praktinių problemų sprendimo įgūdžių ir žinių apie dabartinius architektūrinius projektus bei iššūkius.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Architektūros specializacijos

Keletas populiarių specializacijų:

  • Architektūros technologija. Architektūros technologijų specializacija sujungia kūrybinį architektūros meną su technologiniais aspektais, reikalingais dizainui atgaivinti. Architektūros technologijų specialistai turės labai gilias informacinių technologijų žinias ir kiekvieną dieną dirbs su įvairia kompiuterine programine įranga, įskaitant 3D projektavimo programas.
  • Architektūros inžinerija. Architektūros inžinerija yra labiau techninė specializacija, kurioje mažiau dėmesio skiriama dizainui ir menui, o daugiau – matematikai ir fizikai. Architektūros inžinerijos studentai nagrinėja konstrukcijų, tokių kaip apšvietimas, vėdinimas, šildymas ir aušinimas, projektavimo sistemas.
  • Architektūros dizainas. Architektūrinio dizaino specializacija labiau sutelkia dėmesį į kūrybinę architektūros pusę, reikalaudama iš studentų turėti stiprius piešimo ir projektavimo įgūdžius. Studentai taip pat lavins techninius įgūdžius, studijuodami pastatų ir erdvių projektus, susijusius su žmonių gyvenimo ir darbo aplinka, jų subtilybes.
  • Interjero architektūra. Interjero architektūros studentai daugiausia dėmesio skirs interjero erdvių supratimui ir plėtrai, taikydami įvairius dizaino metodus. Šios srities specialistai mokosi sukurti vizualiai malonias ir funkcines erdves, studijuodami spalvų, medžiagos, apšvietimo, terpės ir formos aspektus. Interjero architektūros specialybę turintys absolventai įgis įgūdžių, reikalingų plėtoti parodų dizaino, montavimo, baldų dizaino ar profesionalaus interjero dizainerio karjerą.

Karjeros kryptys

Architektūros karjera yra daug platesnė, nei galėtų pasirodyti iš pradžių. Daugelis praktikuojančių architektų nusprendžia dirbti savarankiškai arba agentūroje. Taip pat architektai gali dirbti miestų savivaldybėse ar valstybinėse institucijose.

Keletas konkrečių specialybių, kurioms reikalingas architektūros diplomas:

  • Architektūros technologas;
  • Kraštovaizdžio architektas;
  • Pastatų matininkas;
  • Planavimo ir plėtros matininkas;
  • Miesto dizaineris;
  • Konstruktorius inžinierius.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

University of Sunderland
University of Sunderland

Įsikūręs šiaurės rytų Anglijoje, kur driekiasi geriausi to regiono paplūdimiai. Universitetas pripažintas prieinamiausiu užsienio studentams Didžiojoje Britanijoje, kuriame pirmauja mechanikos, turizmo ir žiniasklaidos studijų programos.

SKAITYTI »
University of Portsmouth
University of Portsmouth

Universitetas randamas pietinėje Anglijos dalyje, Portsmuto mieste, kuris pasižymi gražiomis įlankomis ir paplūdimiais. Tai puiki vieta gyventi ir studijuoti, ne tik dėl geografinės universiteto vietos, bet ir dėl puikiai vertinamos studijų kokybės.

SKAITYTI »
Logotipas_0022_admin-ajax (6)
University of Hertfordshire

Universitetas įsikūręs Hatfildo miestelyje, kuris yra vos 25 min. kelio traukiniu iki Londono. Ši aukštoji mokykla pasižymi patogiu universiteto miestelio pastatų išdėstymu bei inovatyvumu. Remiantis pasauliniais reitingais, universitetas patenka tarp moderniausių pasaulio universitetų.

SKAITYTI »
University for the Creative Arts
University for the Creative Arts

Tai antras didžiausias universitetas Didžiojoje Britanijoje, kuriam priklauso penki studentų miesteliai. University for the Creative Arts – puiki vieta tobulėti ir kurti, čia organizuojamos parodos, fotosesijos, darbas įvairiose dirbtuvėse. Skelbiamos galimybės atlikti praktiką, tapti vienos ar kitos sferos specialisto asistentu.

SKAITYTI »
Logotipas_0035_admin-ajax (14)
The University of Greenwich

Yra pripažintas geriausiu universitetu pagal studijų kokybę. Universitetas labai rūpinasi atvykusiais studijuoti, todėl įsteigta pagalbos tarnyba, teikianti informaciją, besirūpinanti ir remianti studentus visą studijų laikotarpį. Tai vieta, kur jaunuoliai gali tobulėti ir pradėti kurti savo profesinę karjerą.

SKAITYTI »
Southampton Solent University
Southampton Solent University

Tai puikus pasirinkimas, norint studijuoti sporto, kūrybinės pramonės ar laivybos srityje. Šio universiteto jūrinės programos vertinamos kaip vienos geriausių visame pasaulyje, o studentų buriavimo komanda yra tapusi pasaulio čempione.

SKAITYTI »
northumbria university
Northumbria University

Turi dvi pagrindines teritorijas: Niukaslo (Newcastle) mieste ir neseniai atidarytą fakultetą pačiame Londone. Universitete viso mokosi 33 000 studentų iš 135 šalių, jis mėgstamas ir pačių britų. Universitetas išsiskiria iš kitų, suteikdamas galimybę pačiam studentui susidėlioti savo studijų planą ir pasirinkti norimus modulius. Tokie mokymo kursai vertinami puikiai jau 12 metų iš eilės.

SKAITYTI »
london metropolitan university
London Metropolitan University

Tai vienas seniausių Anglijos universitetų, žymus dėl didžiausios mokymų laboratorijos visoje Europoje. Universitetas sudaręs sutartis su įdarbinimo agentūromis ir įstaigomis, todėl pirmumo teisė gauti darbą yra būtent šio universiteto studentams.

SKAITYTI »
University of Westminster
University of Westminster

Prestižinė aukštoji mokykla, įsikūrusi patrauklioje centrinėje Londono dalyje, kurioje mokosi daugiau nei 24 tūkst. studentų. Tai vienas geriausių sąlygų turintis universitetas, siūlantis rinktis iš gausybės sporto šakų bei daugelio studijų sričių, tarp kurių geriausios – žiniasklaidos ir kinematografijos.

SKAITYTI »