Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Architektūros srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about Falmouth University

Apie architektūros studijas

Architektūra – tai didelių konstrukcijų ar pastatų projektavimo menas ir mokslas. Tie, kurie pasirenka architektūros krypties studijas, turi būti gabūs tiek tiksliesiems mokslams, tiek menams, nes architektūriniai sprendimai turi būti priimami atsižvelgiant į meninius aspektus ir matematinius bei inžinerinius skaičiavimus.

Architektūros pirmakursiai mokysis visko, pradedant spindulio veikimo principu ir baigiant tikslių 3D dizainų konstravimo rankomis ar naudojant kompiuterines programas.

Studentai lankys istorijos, menų ir technologijų paskaitas, taip pat kompiuterinio projektavimo seminarus, kurių tikslas – suteikti žinias apie projektavimo programas, kad būtų galima įgyvendinti individualius projektus studijų metu ir po jų.

Studijuodami šioje srityje išmoksite glaudžiai dirbti komandoje, atlikti detalius brėžinius ranka ir kompiuterinėmis programomis, įgysite praktinių problemų sprendimo įgūdžių ir žinių apie dabartinius architektūrinius projektus bei iššūkius.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Architektūros specializacijos

Keletas populiarių specializacijų:

  • Architektūros technologija. Architektūros technologijų specializacija sujungia kūrybinį architektūros meną su technologiniais aspektais, reikalingais dizainui atgaivinti. Architektūros technologijų specialistai turės labai gilias informacinių technologijų žinias ir kiekvieną dieną dirbs su įvairia kompiuterine programine įranga, įskaitant 3D projektavimo programas.
  • Architektūros inžinerija. Architektūros inžinerija yra labiau techninė specializacija, kurioje mažiau dėmesio skiriama dizainui ir menui, o daugiau – matematikai ir fizikai. Architektūros inžinerijos studentai nagrinėja konstrukcijų, tokių kaip apšvietimas, vėdinimas, šildymas ir aušinimas, projektavimo sistemas.
  • Architektūros dizainas. Architektūrinio dizaino specializacija labiau sutelkia dėmesį į kūrybinę architektūros pusę, reikalaudama iš studentų turėti stiprius piešimo ir projektavimo įgūdžius. Studentai taip pat lavins techninius įgūdžius, studijuodami pastatų ir erdvių projektus, susijusius su žmonių gyvenimo ir darbo aplinka, jų subtilybes.
  • Interjero architektūra. Interjero architektūros studentai daugiausia dėmesio skirs interjero erdvių supratimui ir plėtrai, taikydami įvairius dizaino metodus. Šios srities specialistai mokosi sukurti vizualiai malonias ir funkcines erdves, studijuodami spalvų, medžiagos, apšvietimo, terpės ir formos aspektus. Interjero architektūros specialybę turintys absolventai įgis įgūdžių, reikalingų plėtoti parodų dizaino, montavimo, baldų dizaino ar profesionalaus interjero dizainerio karjerą.

Karjeros kryptys

Architektūros karjera yra daug platesnė, nei galėtų pasirodyti iš pradžių. Daugelis praktikuojančių architektų nusprendžia dirbti savarankiškai arba agentūroje. Taip pat architektai gali dirbti miestų savivaldybėse ar valstybinėse institucijose.

Keletas konkrečių specialybių, kurioms reikalingas architektūros diplomas:

  • Architektūros technologas;
  • Kraštovaizdžio architektas;
  • Pastatų matininkas;
  • Planavimo ir plėtros matininkas;
  • Miesto dizaineris;
  • Konstruktorius inžinierius.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

University of the West of England Bristolyje
University of the West of England Bristolyje

Bristolio miestas yra pietvakarių Anglijoje, kuriame gyvena beveik pusė milijono gyventojų. Šiame mieste įsikūręs universitetas yra vienas didžiausių ir populiariausių Jungtinėje karalystėje, jame mokosi net 27 tūkst. studentų.

SKAITYTI »
University of Salford
University of Salford

Ši aukštoji mokykla įsikūrusi Salfordo mieste, kuris nuo Mančesterio nutolęs vos daugiau nei 2 km. Tai optimali vieta studentams, norintiems gyventi mažesniame mieste, bet kartu lengvai ir greitai pasiekti vieną didžiausių Anglijos miestų. Universitetas siūlo ypač didelį fakultetų ir koledžų pasirinkimą, kuriuose yra galimybė pasirinkti ,,sandwich» kursus.

SKAITYTI »
University of Lincoln
University of Lincoln

Miestas pasižymi istoriniais paveldais, tačiau praeities paveldai puikiai dera su miestui būdingomis naujausiomis technologijomis. Tai įrodo ir universiteto miestelio pripažinimas vienu moderniausiu Didžiojoje Britanijoje. Didelės investicijos į universitetą padėjo pasiekti pripažinimą už puikiai įvykdytus projektus bei tyrimus.

SKAITYTI »
Bradford Uni
University of Bradford

Šis universitetas įkurtas Bradfordo mieste, centrinėje Anglijos dalyje, kuris pagal pragyvenimo lygį vadinamas pigiausiu studentų miestu šalyje. University of Bradford – antras pagal dydį universitetas Didžiojoje Britanijoje. Jis lyderiauja sveikatos priežiūros, vadybos, inžinerijos ir tarptautinio vystymo srityse.

SKAITYTI »
University of Bedfordshire logo
University of Bedfordshire

Įsikūręs Lutono ir Bedfordo miestuose, kuriuose mokosi 24 tūkst. studentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių. Šis modernus universitetas yra įkūręs studijų kokybės centrą, kuris rūpinasi aukšta teikiamų studijų kokybe, skatina dėstytojus naudotis naujausiais mokymo metodais ir technologijomis, analizuoja studentų apklausas bei tobulina studijų programas.

SKAITYTI »
Nottingham Trent University
Nottingham Trent University

Universitetas įkurtas Notingamo mieste (Nottingham), centrinėje Anglijos dalyje. Šis universitetas buvo paskelbtas geriausiu tarptautiniu universitetu studentams, Didžiojoje Britanijoje. Jam priklauso keturi studentų miesteliai, iš kurių du buvo įvertinti aukščiausiu apdovanojimu už ekologiją.

SKAITYTI »
middlesex university
Middlesex University

Tai šiaurinėje Londono dalyje įsikūręs universitetas, kuriame labiausiai vertinamos dailės, menų, dizaino, šokių, dramos ir kinematikos studijų programos. Daugelis studentų renkasi šį universitetą dėl galimybės išvykti į kitus universiteto padalinius, esančius Dubajuje, Maltoje ir Mauricijaus saloje.

SKAITYTI »
london south bank
London South Bank University

Pačioje sostinės širdyje įsikūręs universitetas pripažintas pačiu moderniausiu Londono mieste. Tai puikus pasirinkimas studentams, norintiems atlikti praktiką iš daugiau nei 1 000 partnerių tinklo.

SKAITYTI »
falmouth university
Falmouth University

Įsikūręs šalia tropinio parko ir nuostabaus paplūdimio, pietvakarių Anglijoje. Tokia vieta puikiai įkvepia norinčius studijuoti menų studijas, turinčias net 10 pasirenkamų krypčių. Unikali vieta mokytis kasmet pagerina studentų pasitenkinimo studijomis rodiklius, o bendradarbiavimas su garsiausiomis pasaulio įmonėmis didina įsidarbinimo po studijų procentą.

SKAITYTI »