Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Architektūros srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about Falmouth University

Apie architektūros studijas

Architektūra – tai didelių konstrukcijų ar pastatų projektavimo menas ir mokslas. Tie, kurie pasirenka architektūros krypties studijas, turi būti gabūs tiek tiksliesiems mokslams, tiek menams, nes architektūriniai sprendimai turi būti priimami atsižvelgiant į meninius aspektus ir matematinius bei inžinerinius skaičiavimus.

Architektūros pirmakursiai mokysis visko, pradedant spindulio veikimo principu ir baigiant tikslių 3D dizainų konstravimo rankomis ar naudojant kompiuterines programas.

Studentai lankys istorijos, menų ir technologijų paskaitas, taip pat kompiuterinio projektavimo seminarus, kurių tikslas – suteikti žinias apie projektavimo programas, kad būtų galima įgyvendinti individualius projektus studijų metu ir po jų.

Studijuodami šioje srityje išmoksite glaudžiai dirbti komandoje, atlikti detalius brėžinius ranka ir kompiuterinėmis programomis, įgysite praktinių problemų sprendimo įgūdžių ir žinių apie dabartinius architektūrinius projektus bei iššūkius.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Architektūros specializacijos

Keletas populiarių specializacijų:

  • Architektūros technologija. Architektūros technologijų specializacija sujungia kūrybinį architektūros meną su technologiniais aspektais, reikalingais dizainui atgaivinti. Architektūros technologijų specialistai turės labai gilias informacinių technologijų žinias ir kiekvieną dieną dirbs su įvairia kompiuterine programine įranga, įskaitant 3D projektavimo programas.
  • Architektūros inžinerija. Architektūros inžinerija yra labiau techninė specializacija, kurioje mažiau dėmesio skiriama dizainui ir menui, o daugiau – matematikai ir fizikai. Architektūros inžinerijos studentai nagrinėja konstrukcijų, tokių kaip apšvietimas, vėdinimas, šildymas ir aušinimas, projektavimo sistemas.
  • Architektūros dizainas. Architektūrinio dizaino specializacija labiau sutelkia dėmesį į kūrybinę architektūros pusę, reikalaudama iš studentų turėti stiprius piešimo ir projektavimo įgūdžius. Studentai taip pat lavins techninius įgūdžius, studijuodami pastatų ir erdvių projektus, susijusius su žmonių gyvenimo ir darbo aplinka, jų subtilybes.
  • Interjero architektūra. Interjero architektūros studentai daugiausia dėmesio skirs interjero erdvių supratimui ir plėtrai, taikydami įvairius dizaino metodus. Šios srities specialistai mokosi sukurti vizualiai malonias ir funkcines erdves, studijuodami spalvų, medžiagos, apšvietimo, terpės ir formos aspektus. Interjero architektūros specialybę turintys absolventai įgis įgūdžių, reikalingų plėtoti parodų dizaino, montavimo, baldų dizaino ar profesionalaus interjero dizainerio karjerą.

Karjeros kryptys

Architektūros karjera yra daug platesnė, nei galėtų pasirodyti iš pradžių. Daugelis praktikuojančių architektų nusprendžia dirbti savarankiškai arba agentūroje. Taip pat architektai gali dirbti miestų savivaldybėse ar valstybinėse institucijose.

Keletas konkrečių specialybių, kurioms reikalingas architektūros diplomas:

  • Architektūros technologas;
  • Kraštovaizdžio architektas;
  • Pastatų matininkas;
  • Planavimo ir plėtros matininkas;
  • Miesto dizaineris;
  • Konstruktorius inžinierius.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Logotipas27
De Montfort University

Pretenduoja tapti vienu moderniausių universitetų Didžiojoje Britanijoje. Tai įrodo didžiulė (net 187 milijonų svarų) investicija į naujausią įranga, priemones ir technologijas. Tai puikus pasirinkimas studentams, norintiems studijuoti menus. Tai yra stipriausia šio universiteto studijų kryptis, siūlanti mados, architektūros, dailės, produkto dizaino ir avalynės dizaino studijas, kurios yra vienintelės Anglijoje.

SKAITYTI »
Coventry logo
Coventry University

Nominuotas moderniausiu universitetu Didžiojoje Britanijoje, nes turi ypač platų modernių studijų programų pasirinkimą. Universitetas ypač didelį dėmesį skiria atliekamiems įvairių sričių tyrimams, kompanijų paskirtoms užduotims atlikti bei ugdo studentų gebėjimą įsilieti į darbo rinką.

SKAITYTI »