Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Biologijos srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about biology

Apie biologijos studijas

Biologija – tai mokslas, tiriantis gyvąją gamtą (organizmų kilmę, fizinę struktūrą, cheminę sudėtį, funkcijas, raidą, vystymąsi).

Biologijos krypties studijų pirmakursiai dažniausiai turi didelį paskaitų ir praktikos krūvį. Molekulinės biologijos, genetikos, epidemiologijos praktiniai darbai dažniausiai vyksta laboratorijose, o iš ekologijos ir gamtosaugos studentų tikimasi įsitraukimo realiose tiriamosiose lokacijose.

Aukštesniuose kursuose balansas tarp teorijos ir praktikos mažės: arba daugiau laiko praleisite prie mokslinių straipsnių teorinio nagrinėjimo, arba didžiąją laiko dalį skirsite darbui laboratorijoje.

Studijuodami šioje srityje išmoksite glaudžiai dirbti komandoje, naudotis laboratorijos įranga, įgysite analitinių ir laiko planavimo sugebėjimų.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Biologijos specializacijos

Keletas populiarių specializacijų:

 • Molekulinė biologija. Tai sritis, kurios specialistai tiria DNR, mutacijas, aiškinasi, kaip sąveikauja mažiausi gyvų organizmų statybiniai blokai. Šioje srityje taip pat sprendžiami senėjimo, modernios medicinos, įvairiausių ligų klausimai molekuliniame lygmenyje.
 • Skaitmeninė biologija. Biologijos sritis, kurios studentai modeliuoja įvairius biologijos procesus skaitmeninių technologijų pagalba. Taip pat, šios srities atšaka yra sukauptos informacijos išsaugojimas, organizavimas, įrankių modeliavimui kūrimas.
 • Žmonių biologija. Mokslas, siekiantis paaiškinti procesus ir įvykius, dėl kurių čia esame tokie, kokie esame. Tiriamos evoliucijos, genetikos teorijos.
 • Gyvūnų biologija (zoologija). Gyvūnų biologijos specialistai aiškinasi, kaip teisingai vykdyti gyvulininkystės procesus, tiria epidemijų (paukščių, kiaulių gripo) pernešėjus, jūrinė biologija sprendžia vandenynų ekosistemų problemas.

  Karjeros kryptys

  Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad biologijos specialistai gali dirbti tik mokslinį darbą, tai – ne visiškai tiesa. Biologai gali dirbti įvairiose tyrimų grupėse, kokybės inspektoriais maisto ar farmacijos pramonėje, patentuoti naujus gaminius ar dirbti medicinos srityje.

  Keletas konkrečių specialybių, kurioms reikalingas biologo diplomas:

  • biotechnologas;
  • jūrų biologas;
  • mikrobiologas;
  • nanotechnologas;
  • gamtosaugininkas;
  • farmacijos specialistas;
  • zoologas;
  • grunto specialistas.

  Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

  Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

  University of Northampton
  University of Northampton

  Nortamptono miestas įsikūręs Anglijos centre, netoli Birmingamo, todėl tai puiki vieta gyventi ir studijuoti mažesniame mieste su galimybe greitai pasiekti didmiestį. Universitetas planuoja atnaujinti studentų miestelį, o šio projekto vertė – 330 milijonų svarų.

  SKAITYTI »
  Logotipas_0018_admin-ajax (9)
  University of Leicester

  Leicester miestas pripažintas pačiu studentiškiausiu miestu Didžiojoje Britanijoje, kuriame yra įkurtas vienas seniausių universitetų. Šis miestas per pastaruosius metus buvo pripažintas geriausia vieta gyventi Anglijoje pagal augimo indeksą. Universitetas išsiskiria galimybe pasirinkti tarp vientisųjų ir jungtinių studijų programų.

  SKAITYTI »
  Logotipas_0022_admin-ajax (6)
  University of Hertfordshire

  Universitetas įsikūręs Hatfildo miestelyje, kuris yra vos 25 min. kelio traukiniu iki Londono. Ši aukštoji mokykla pasižymi patogiu universiteto miestelio pastatų išdėstymu bei inovatyvumu. Remiantis pasauliniais reitingais, universitetas patenka tarp moderniausių pasaulio universitetų.

  SKAITYTI »
  Logotipas_0024_admin-ajax (4)
  University of Edinburgh

  Tai Škotijos sostinėje Edinburge įsikūręs universitetas. Jis – vienas prestižiškiausių universitetų pasaulyje, siūlantis rinktis iš daugiau nei 600 studijų programų. Šio universiteto medicinos studijų programos – vienos populiariausių ir stipriausių visame pasaulyje.

  SKAITYTI »
  Logotipas_0035_admin-ajax (14)
  The University of Greenwich

  Yra pripažintas geriausiu universitetu pagal studijų kokybę. Universitetas labai rūpinasi atvykusiais studijuoti, todėl įsteigta pagalbos tarnyba, teikianti informaciją, besirūpinanti ir remianti studentus visą studijų laikotarpį. Tai vieta, kur jaunuoliai gali tobulėti ir pradėti kurti savo profesinę karjerą.

  SKAITYTI »
  northumbria university
  Northumbria University

  Turi dvi pagrindines teritorijas: Niukaslo (Newcastle) mieste ir neseniai atidarytą fakultetą pačiame Londone. Universitete viso mokosi 33 000 studentų iš 135 šalių, jis mėgstamas ir pačių britų. Universitetas išsiskiria iš kitų, suteikdamas galimybę pačiam studentui susidėlioti savo studijų planą ir pasirinkti norimus modulius. Tokie mokymo kursai vertinami puikiai jau 12 metų iš eilės.

  SKAITYTI »
  newcastle-university
  Newcastle University

  Miestas, kuriame įsikūręs universitetas, yra pripažįstamas ,,žaliausiu» Anglijos miestu dėl gyventojų aplinkosauginio sąmoningumo. Universitetas pirmauja technologijų taikymo srityje, nes čia naudojamos virtualiojo mokymo sistemos, suteikiančios galimybę lengviau ir įdomiau mokytis. Be centrinio universitetinio miestelio Niukaslo mieste, yra įkurti dar du – Malaizijoje ir Singapūre.

  SKAITYTI »
  london metropolitan university
  London Metropolitan University

  Tai vienas seniausių Anglijos universitetų, žymus dėl didžiausios mokymų laboratorijos visoje Europoje. Universitetas sudaręs sutartis su įdarbinimo agentūromis ir įstaigomis, todėl pirmumo teisė gauti darbą yra būtent šio universiteto studentams.

  SKAITYTI »
  Logotipas14
  Anglia Ruskin University

  Moderniame Anglia Ruskin University (ARU) mokosi 39 400 studentų iš viso pasaulio. Universitete apstu įvairiausių bendruomenių – sporto entuziastų, kavos mėgėjų, alternatyvios muzikos ir daugybė kitų: kiekvienas universiteto studentas čia ras užklasinės veiklos, atitinkančios jo pomėgius.

  SKAITYTI »