Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Biologijos srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about biology

Apie biologijos studijas

Biologija – tai mokslas, tiriantis gyvąją gamtą (organizmų kilmę, fizinę struktūrą, cheminę sudėtį, funkcijas, raidą, vystymąsi).

Biologijos krypties studijų pirmakursiai dažniausiai turi didelį paskaitų ir praktikos krūvį. Molekulinės biologijos, genetikos, epidemiologijos praktiniai darbai dažniausiai vyksta laboratorijose, o iš ekologijos ir gamtosaugos studentų tikimasi įsitraukimo realiose tiriamosiose lokacijose.

Aukštesniuose kursuose balansas tarp teorijos ir praktikos mažės: arba daugiau laiko praleisite prie mokslinių straipsnių teorinio nagrinėjimo, arba didžiąją laiko dalį skirsite darbui laboratorijoje.

Studijuodami šioje srityje išmoksite glaudžiai dirbti komandoje, naudotis laboratorijos įranga, įgysite analitinių ir laiko planavimo sugebėjimų.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Biologijos specializacijos

Keletas populiarių specializacijų:

 • Molekulinė biologija. Tai sritis, kurios specialistai tiria DNR, mutacijas, aiškinasi, kaip sąveikauja mažiausi gyvų organizmų statybiniai blokai. Šioje srityje taip pat sprendžiami senėjimo, modernios medicinos, įvairiausių ligų klausimai molekuliniame lygmenyje.
 • Skaitmeninė biologija. Biologijos sritis, kurios studentai modeliuoja įvairius biologijos procesus skaitmeninių technologijų pagalba. Taip pat, šios srities atšaka yra sukauptos informacijos išsaugojimas, organizavimas, įrankių modeliavimui kūrimas.
 • Žmonių biologija. Mokslas, siekiantis paaiškinti procesus ir įvykius, dėl kurių čia esame tokie, kokie esame. Tiriamos evoliucijos, genetikos teorijos.
 • Gyvūnų biologija (zoologija). Gyvūnų biologijos specialistai aiškinasi, kaip teisingai vykdyti gyvulininkystės procesus, tiria epidemijų (paukščių, kiaulių gripo) pernešėjus, jūrinė biologija sprendžia vandenynų ekosistemų problemas.

  Karjeros kryptys

  Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad biologijos specialistai gali dirbti tik mokslinį darbą, tai – ne visiškai tiesa. Biologai gali dirbti įvairiose tyrimų grupėse, kokybės inspektoriais maisto ar farmacijos pramonėje, patentuoti naujus gaminius ar dirbti medicinos srityje.

  Keletas konkrečių specialybių, kurioms reikalingas biologo diplomas:

  • biotechnologas;
  • jūrų biologas;
  • mikrobiologas;
  • nanotechnologas;
  • gamtosaugininkas;
  • farmacijos specialistas;
  • zoologas;
  • grunto specialistas.

  Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

  Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

  University of Westminster
  University of Westminster

  Prestižinė aukštoji mokykla, įsikūrusi patrauklioje centrinėje Londono dalyje, kurioje mokosi daugiau nei 24 tūkst. studentų. Tai vienas geriausių sąlygų turintis universitetas, siūlantis rinktis iš gausybės sporto šakų bei daugelio studijų sričių, tarp kurių geriausios – žiniasklaidos ir kinematografijos.

  SKAITYTI »
  University of the West of England Bristolyje
  University of the West of England Bristolyje

  Bristolio miestas yra pietvakarių Anglijoje, kuriame gyvena beveik pusė milijono gyventojų. Šiame mieste įsikūręs universitetas yra vienas didžiausių ir populiariausių Jungtinėje karalystėje, jame mokosi net 27 tūkst. studentų.

  SKAITYTI »
  University of Salford
  University of Salford

  Ši aukštoji mokykla įsikūrusi Salfordo mieste, kuris nuo Mančesterio nutolęs vos daugiau nei 2 km. Tai optimali vieta studentams, norintiems gyventi mažesniame mieste, bet kartu lengvai ir greitai pasiekti vieną didžiausių Anglijos miestų. Universitetas siūlo ypač didelį fakultetų ir koledžų pasirinkimą, kuriuose yra galimybė pasirinkti ,,sandwich» kursus.

  SKAITYTI »
  University of Oxford
  University of Oxford

  Vienas prestižiškiausių universitetų visame pasaulyje. Senas tradicijas bei reikalavimus turintis universitetas pasižymi aukščiausio lygio išsilavinimu, nepriekaištingais dėstymo standartais, išskirtiniu dėmesiu kiekvienam studentui bei jų pasiekimams.

  SKAITYTI »
  University of Lincoln
  University of Lincoln

  Miestas pasižymi istoriniais paveldais, tačiau praeities paveldai puikiai dera su miestui būdingomis naujausiomis technologijomis. Tai įrodo ir universiteto miestelio pripažinimas vienu moderniausiu Didžiojoje Britanijoje. Didelės investicijos į universitetą padėjo pasiekti pripažinimą už puikiai įvykdytus projektus bei tyrimus.

  SKAITYTI »
  University of Hull
  University of Hull

  Universitetas yra Anglijos šiaurės rytuose, ypač garsus sporto bei medicinos studijų programų srityse. Tai įrodo daugiau kaip 50 universiteto sporto komandų, nuolat dalyvaujančių nacionalinėse varžybose. Be to, universitete atidarytame biomedicininių tyrimų institute atliekami tyrimai yra svarbūs tarptautiniu mastu.

  SKAITYTI »
  University of Essex logo
  University of Essex

  Tai modernus, inovatyvius mokymo metodus taikantis universitetas. Jame mokosi per 26 tūkst. studentų net iš 140 šalių, todėl jis pripažintas labiausiai tarptautiniu universitetu Anglijoje. Jam priklauso trys studentų miesteliai: pagrindinis įsikūręs Kolčesteryje, kiti du – Sautende (Southend) ir Lautone (Loughton).

  SKAITYTI »
  University of Bedfordshire logo
  University of Bedfordshire

  Įsikūręs Lutono ir Bedfordo miestuose, kuriuose mokosi 24 tūkst. studentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių. Šis modernus universitetas yra įkūręs studijų kokybės centrą, kuris rūpinasi aukšta teikiamų studijų kokybe, skatina dėstytojus naudotis naujausiais mokymo metodais ir technologijomis, analizuoja studentų apklausas bei tobulina studijų programas.

  SKAITYTI »
  Teesside University
  Teesside University

  Įsikūręs viename iš seniausių pramoninių Anglijos miestų – Midlsbro. Ši vietovė puikiai patenkina daugelio studentų norą dirbti ir atlikti praktiką studijų metu. Žinoma, labiausiai pasirinkimui įtaką daro platus specialybių pasirinkimas, iš kurių viena geriausių tarp Didžiosios Britanijos universitetų pripažinta slaugos studijų programa.

  SKAITYTI »