Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Biologijos srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about biology

Apie biologijos studijas

Biologija – tai mokslas, tiriantis gyvąją gamtą (organizmų kilmę, fizinę struktūrą, cheminę sudėtį, funkcijas, raidą, vystymąsi).

Biologijos krypties studijų pirmakursiai dažniausiai turi didelį paskaitų ir praktikos krūvį. Molekulinės biologijos, genetikos, epidemiologijos praktiniai darbai dažniausiai vyksta laboratorijose, o iš ekologijos ir gamtosaugos studentų tikimasi įsitraukimo realiose tiriamosiose lokacijose.

Aukštesniuose kursuose balansas tarp teorijos ir praktikos mažės: arba daugiau laiko praleisite prie mokslinių straipsnių teorinio nagrinėjimo, arba didžiąją laiko dalį skirsite darbui laboratorijoje.

Studijuodami šioje srityje išmoksite glaudžiai dirbti komandoje, naudotis laboratorijos įranga, įgysite analitinių ir laiko planavimo sugebėjimų.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Biologijos specializacijos

Keletas populiarių specializacijų:

 • Molekulinė biologija. Tai sritis, kurios specialistai tiria DNR, mutacijas, aiškinasi, kaip sąveikauja mažiausi gyvų organizmų statybiniai blokai. Šioje srityje taip pat sprendžiami senėjimo, modernios medicinos, įvairiausių ligų klausimai molekuliniame lygmenyje.
 • Skaitmeninė biologija. Biologijos sritis, kurios studentai modeliuoja įvairius biologijos procesus skaitmeninių technologijų pagalba. Taip pat, šios srities atšaka yra sukauptos informacijos išsaugojimas, organizavimas, įrankių modeliavimui kūrimas.
 • Žmonių biologija. Mokslas, siekiantis paaiškinti procesus ir įvykius, dėl kurių čia esame tokie, kokie esame. Tiriamos evoliucijos, genetikos teorijos.
 • Gyvūnų biologija (zoologija). Gyvūnų biologijos specialistai aiškinasi, kaip teisingai vykdyti gyvulininkystės procesus, tiria epidemijų (paukščių, kiaulių gripo) pernešėjus, jūrinė biologija sprendžia vandenynų ekosistemų problemas.

  Karjeros kryptys

  Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad biologijos specialistai gali dirbti tik mokslinį darbą, tai – ne visiškai tiesa. Biologai gali dirbti įvairiose tyrimų grupėse, kokybės inspektoriais maisto ar farmacijos pramonėje, patentuoti naujus gaminius ar dirbti medicinos srityje.

  Keletas konkrečių specialybių, kurioms reikalingas biologo diplomas:

  • biotechnologas;
  • jūrų biologas;
  • mikrobiologas;
  • nanotechnologas;
  • gamtosaugininkas;
  • farmacijos specialistas;
  • zoologas;
  • grunto specialistas.

  Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

  Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

  University of Roehampton
  University of Roehampton

  Tai dar vienas Londone įsikūręs universitetas, siūlantis rinktis iš 10 fakultetų. Ši aukštoji mokykla prieš keletą metų buvo pripažinta moderniausiu Londono universitetu, todėl inovatyvių sąlygų dėka atliekami tyrimai yra aukštai vertinami tarptautiniu mastu.

  SKAITYTI »
  Nottingham Trent University
  Nottingham Trent University

  Universitetas įkurtas Notingamo mieste (Nottingham), centrinėje Anglijos dalyje. Šis universitetas buvo paskelbtas geriausiu tarptautiniu universitetu studentams, Didžiojoje Britanijoje. Jam priklauso keturi studentų miesteliai, iš kurių du buvo įvertinti aukščiausiu apdovanojimu už ekologiją.

  SKAITYTI »
  middlesex university
  Middlesex University

  Tai šiaurinėje Londono dalyje įsikūręs universitetas, kuriame labiausiai vertinamos dailės, menų, dizaino, šokių, dramos ir kinematikos studijų programos. Daugelis studentų renkasi šį universitetą dėl galimybės išvykti į kitus universiteto padalinius, esančius Dubajuje, Maltoje ir Mauricijaus saloje.

  SKAITYTI »
  london south bank
  London South Bank University

  Pačioje sostinės širdyje įsikūręs universitetas pripažintas pačiu moderniausiu Londono mieste. Tai puikus pasirinkimas studentams, norintiems atlikti praktiką iš daugiau nei 1 000 partnerių tinklo.

  SKAITYTI »
  Canterbury Christ Church University
  Canterbury Christ Church University

  Įsikūręs vienoje šilčiausių Anglijos zonų, pasižymintis aukšta mokymo kokybe, kurią studentai vertina itin puikiai. Universitetą daro patraukliu ir įsidarbinimas po studijų baigimo, kai sėkmingai randa darbus beveik 96 proc. visų studentų.

  SKAITYTI »
  bournemouth university
  Bournemouth University

  Įsikūręs šalia geriausių paplūdimių pietų Anglijoje, garsėjančių kaip pasaulinio paveldo dalis. Ši tarptautinė aukštoji mokykla pripažinta visame pasaulyje už novatoriškumą kompiuterinės animacijos sritį, o universiteto diplomą gavę muzikantai užsitikrina pripažinimą muzikos rinkoje.

  SKAITYTI »
  lancaster university
  Lancaster University

  Tai šiaurės vakaruose įsikūręs universitetas, patenkantis į Didžiosios Britanijos geriausių universitetų TOP 10. Didžiulė investicija į akademines patalpas ir kitas studentų erdves padėjo studentų miesteliui tapti antru tarp geriausių visoje Anglijoje.

  SKAITYTI »
  Coventry logo
  Coventry University

  Nominuotas moderniausiu universitetu Didžiojoje Britanijoje, nes turi ypač platų modernių studijų programų pasirinkimą. Universitetas ypač didelį dėmesį skiria atliekamiems įvairių sričių tyrimams, kompanijų paskirtoms užduotims atlikti bei ugdo studentų gebėjimą įsilieti į darbo rinką.

  SKAITYTI »