Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Dailės, Meno srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video

Apie dailės, meno studijas

Tai – karjeros kryptis, talpinanti dizaino, grafikos, architektūros, fotografijos ir taikomųjų menų (keramikos, stiklo, tapybos, skulptūros, tekstilės) sritis. Visas šias studijų šakas vienija tai, kad norintieji studijuoti turi turėti savo darbų portfolioPortfolio galima paruošti per maždaug du metus iki studijų, tačiau vertėtų žinoti, kad tam reikės profesionalios pagalbos.

Portfolio rengiamas menų mokyklose arba specializuotose vasaros programose užsienyje. Visoms specialybėms reikės akademinio piešimo darbų ir specializaciją atitinkančių darbų: fotografijų, produkto arba drabužių dizaino darbų, grafikai – personažo kūrybos, plakatų.

Dažniausiai, norint studijuoti šias specialybes, reikia ne tik tam tikrų pažymių brandos atestate, bet ir gauti aukštą balą stojamuosiuose egzaminuose.

Studijų metais didžiąją dalį sudaro praktiniai darbai, kurie skirstomi į bendruosius ir specialybinius. Mažiau dėmesio skiriama teorijai.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Dailės, meno specializacijos

Specializacijų apstu, tad išvardinsime tik keletą populiariausių:

 • Meno istorija – specialybė, kurios absolventai gilinsis į meno raidą, aiškinsis, kas yra ar nėra menas, bei įgis gebėjimų skirti originalus nuo klastočių;
 • Taikomieji menai – studijuojant šioje studijų programoje, dažniausiai pasirenkamos konkrečios – keramikos, tekstilės, skulptūros, tapybos, stiklo – specialybės.
 • Dizainas – čia, nors pradedama nuo bendrinių terminų, aukštesniuose kursuose renkamasi konkreti specializacija: produkto, pakuotės, aprangos, tekstilės, grafinis dizainas.
 • Skaitmeninis menas – tinklapių dizainas, fotografija, animacija, kompiuterinių žaidimų dizainas ir daugybė kitų specialybių, kuriose kūrėjas, norėdamas gauti rezultatą, dažniausiai naudoja kompiuterinę techniką.
 • Kūrybinės industrijos – tai specialybė, kurios absolventai skatina meno, verslo ir visuomenės komunikaciją. Kaip atidaryti meno centrą, suorganizuoti kultūrinę parodą? Šios specialybės studentai turi atsakymus į šiuos klausimus.
 • Architektūra – architektūros studijos nėra tik pastatai, tai ir funkcinės miesto sritys, jų kūryba ir valdymas bei mažoji architektūra – laiptai, tiltai ir panašūs objektai.

Karjeros kryptys

Keletas konkrečių, populiarių specialybių:

 • menininkas (keramikas, tekstilininkas, skulptorius, vitražistas ir kt.);
 • paveldosaugininkas;
 • meno administratorius, vadybininkas;
 • animatorius;
 • dizaineris (kompiuterinių žaidimų, plakatų, svetainių, aprangos ir kt.)
 • fotografas;
 • architektas;
 • meno vadovas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

University of Worcester
University of Worcester

Universitetas įsikūręs vidutinio dydžio mieste Vusteryje, kuris yra Didžiosios Britanijos širdyje. Tai vienas sparčiausiai besivystančių Anglijos universitetų, pasižymintis ypatingu dėmesiu studentams, todėl yra pripažintas vienu iš geriausių pagalbą studentams teikiančių universitetų visoje šalyje.

SKAITYTI »
University of Sunderland
University of Sunderland

Įsikūręs šiaurės rytų Anglijoje, kur driekiasi geriausi to regiono paplūdimiai. Universitetas pripažintas prieinamiausiu užsienio studentams Didžiojoje Britanijoje, kuriame pirmauja mechanikos, turizmo ir žiniasklaidos studijų programos.

SKAITYTI »
University of Northampton
University of Northampton

Nortamptono miestas įsikūręs Anglijos centre, netoli Birmingamo, todėl tai puiki vieta gyventi ir studijuoti mažesniame mieste su galimybe greitai pasiekti didmiestį. Universitetas planuoja atnaujinti studentų miestelį, o šio projekto vertė – 330 milijonų svarų.

SKAITYTI »
Logotipas_0022_admin-ajax (6)
University of Hertfordshire

Universitetas įsikūręs Hatfildo miestelyje, kuris yra vos 25 min. kelio traukiniu iki Londono. Ši aukštoji mokykla pasižymi patogiu universiteto miestelio pastatų išdėstymu bei inovatyvumu. Remiantis pasauliniais reitingais, universitetas patenka tarp moderniausių pasaulio universitetų.

SKAITYTI »
Logotipas_0081_admin-ajax (22)
University of Central Lancashire

Tai vienas didžiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje (čia studijuoja daugiau nei 35 tūkst. jaunuolių). University of Central Lancashire ypač didelį dėmesį skiria istorijos, teisės ir astrofizikos mokslams, tačiau siūlo daug ir įvairių studijų programų: apie 500 bakalauro ir 200 magistrantūros.

SKAITYTI »
Logotipas_0083_admin-ajax (20)
University of Birmingham

Tai antras pagal dydį miestas, turintis virš milijono gyventojų centrinėje Anglijoje, kuriame ir įsikūręs šis universitetas. Šioje aukštojoje mokykloje galima studijuoti beveik viską nuo teisės iki dramos, nuo kriminoligijos iki žurnalistikos, o vėliau visa tai pratęsti doktorantūros studijose.

SKAITYTI »
University for the Creative Arts
University for the Creative Arts

Tai antras didžiausias universitetas Didžiojoje Britanijoje, kuriam priklauso penki studentų miesteliai. University for the Creative Arts – puiki vieta tobulėti ir kurti, čia organizuojamos parodos, fotosesijos, darbas įvairiose dirbtuvėse. Skelbiamos galimybės atlikti praktiką, tapti vienos ar kitos sferos specialisto asistentu.

SKAITYTI »
Southampton Solent University
Southampton Solent University

Tai puikus pasirinkimas, norint studijuoti sporto, kūrybinės pramonės ar laivybos srityje. Šio universiteto jūrinės programos vertinamos kaip vienos geriausių visame pasaulyje, o studentų buriavimo komanda yra tapusi pasaulio čempione.

SKAITYTI »
northumbria university
Northumbria University

Turi dvi pagrindines teritorijas: Niukaslo (Newcastle) mieste ir neseniai atidarytą fakultetą pačiame Londone. Universitete viso mokosi 33 000 studentų iš 135 šalių, jis mėgstamas ir pačių britų. Universitetas išsiskiria iš kitų, suteikdamas galimybę pačiam studentui susidėlioti savo studijų planą ir pasirinkti norimus modulius. Tokie mokymo kursai vertinami puikiai jau 12 metų iš eilės.

SKAITYTI »