Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Dailės, Meno srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video

Apie dailės, meno studijas

Tai – karjeros kryptis, talpinanti dizaino, grafikos, architektūros, fotografijos ir taikomųjų menų (keramikos, stiklo, tapybos, skulptūros, tekstilės) sritis. Visas šias studijų šakas vienija tai, kad norintieji studijuoti turi turėti savo darbų portfolioPortfolio galima paruošti per maždaug du metus iki studijų, tačiau vertėtų žinoti, kad tam reikės profesionalios pagalbos.

Portfolio rengiamas menų mokyklose arba specializuotose vasaros programose užsienyje. Visoms specialybėms reikės akademinio piešimo darbų ir specializaciją atitinkančių darbų: fotografijų, produkto arba drabužių dizaino darbų, grafikai – personažo kūrybos, plakatų.

Dažniausiai, norint studijuoti šias specialybes, reikia ne tik tam tikrų pažymių brandos atestate, bet ir gauti aukštą balą stojamuosiuose egzaminuose.

Studijų metais didžiąją dalį sudaro praktiniai darbai, kurie skirstomi į bendruosius ir specialybinius. Mažiau dėmesio skiriama teorijai.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Dailės, meno specializacijos

Specializacijų apstu, tad išvardinsime tik keletą populiariausių:

 • Meno istorija – specialybė, kurios absolventai gilinsis į meno raidą, aiškinsis, kas yra ar nėra menas, bei įgis gebėjimų skirti originalus nuo klastočių;
 • Taikomieji menai – studijuojant šioje studijų programoje, dažniausiai pasirenkamos konkrečios – keramikos, tekstilės, skulptūros, tapybos, stiklo – specialybės.
 • Dizainas – čia, nors pradedama nuo bendrinių terminų, aukštesniuose kursuose renkamasi konkreti specializacija: produkto, pakuotės, aprangos, tekstilės, grafinis dizainas.
 • Skaitmeninis menas – tinklapių dizainas, fotografija, animacija, kompiuterinių žaidimų dizainas ir daugybė kitų specialybių, kuriose kūrėjas, norėdamas gauti rezultatą, dažniausiai naudoja kompiuterinę techniką.
 • Kūrybinės industrijos – tai specialybė, kurios absolventai skatina meno, verslo ir visuomenės komunikaciją. Kaip atidaryti meno centrą, suorganizuoti kultūrinę parodą? Šios specialybės studentai turi atsakymus į šiuos klausimus.
 • Architektūra – architektūros studijos nėra tik pastatai, tai ir funkcinės miesto sritys, jų kūryba ir valdymas bei mažoji architektūra – laiptai, tiltai ir panašūs objektai.

Karjeros kryptys

Keletas konkrečių, populiarių specialybių:

 • menininkas (keramikas, tekstilininkas, skulptorius, vitražistas ir kt.);
 • paveldosaugininkas;
 • meno administratorius, vadybininkas;
 • animatorius;
 • dizaineris (kompiuterinių žaidimų, plakatų, svetainių, aprangos ir kt.)
 • fotografas;
 • architektas;
 • meno vadovas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

newcastle-university
Newcastle University

Miestas, kuriame įsikūręs universitetas, yra pripažįstamas ,,žaliausiu» Anglijos miestu dėl gyventojų aplinkosauginio sąmoningumo. Universitetas pirmauja technologijų taikymo srityje, nes čia naudojamos virtualiojo mokymo sistemos, suteikiančios galimybę lengviau ir įdomiau mokytis. Be centrinio universitetinio miestelio Niukaslo mieste, yra įkurti dar du – Malaizijoje ir Singapūre.

SKAITYTI »
london metropolitan university
London Metropolitan University

Tai vienas seniausių Anglijos universitetų, žymus dėl didžiausios mokymų laboratorijos visoje Europoje. Universitetas sudaręs sutartis su įdarbinimo agentūromis ir įstaigomis, todėl pirmumo teisė gauti darbą yra būtent šio universiteto studentams.

SKAITYTI »
Logotipas14
Anglia Ruskin University

Moderniame Anglia Ruskin University (ARU) mokosi 39 400 studentų iš viso pasaulio. Universitete apstu įvairiausių bendruomenių – sporto entuziastų, kavos mėgėjų, alternatyvios muzikos ir daugybė kitų: kiekvienas universiteto studentas čia ras užklasinės veiklos, atitinkančios jo pomėgius.

SKAITYTI »
University College London
University College London

Tai pasauliniu lygiu pripažintas universitetas, kuriame yra 11 fakultetų. Ši aukštoji mokykla kasmet stengiasi išlaikyti savo prestižinę vietą ir aukštus reitingus tarptautiniu lygmeniu. Todėl UCL dirba patys geriausi dėstytojai Didžiojoje Britanijoje, kurie orientuojasi į mažas studentų klases, kad galėtų skirti laiko kiekvienam studentui individualiai.

SKAITYTI »
University of South Wales
University of South Wales

Tai didžiausias Velso universitetas, siūlantis daugiau nei 700 bakalauro ir magistrantūros studijų programų, iš kurių geriausios pripažintos – matematikos ir chemijos. Universitetas turi net penkis studentų miestelius, kurie visi įsikūrę netoli Velso miestų: Kardifo ir Niuporto.

SKAITYTI »
University of the West of England Bristolyje
University of the West of England Bristolyje

Bristolio miestas yra pietvakarių Anglijoje, kuriame gyvena beveik pusė milijono gyventojų. Šiame mieste įsikūręs universitetas yra vienas didžiausių ir populiariausių Jungtinėje karalystėje, jame mokosi net 27 tūkst. studentų.

SKAITYTI »
University of Oxford
University of Oxford

Vienas prestižiškiausių universitetų visame pasaulyje. Senas tradicijas bei reikalavimus turintis universitetas pasižymi aukščiausio lygio išsilavinimu, nepriekaištingais dėstymo standartais, išskirtiniu dėmesiu kiekvienam studentui bei jų pasiekimams.

SKAITYTI »
University of Lincoln
University of Lincoln

Miestas pasižymi istoriniais paveldais, tačiau praeities paveldai puikiai dera su miestui būdingomis naujausiomis technologijomis. Tai įrodo ir universiteto miestelio pripažinimas vienu moderniausiu Didžiojoje Britanijoje. Didelės investicijos į universitetą padėjo pasiekti pripažinimą už puikiai įvykdytus projektus bei tyrimus.

SKAITYTI »
University of Chichester
University of Chichester

Šiam universitetui priklauso du studentų miesteliai, esantys Anglijos pietuose. Ši aukštoji mokykla garsėja unikaliais ir inovatyviais mokymo metodais bei siekia, kad universiteto bendruomenė įkvėptų įvairias asmenybes siekti savo tikslų.

SKAITYTI »