Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Dailės, Meno srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video

Apie dailės, meno studijas

Tai – karjeros kryptis, talpinanti dizaino, grafikos, architektūros, fotografijos ir taikomųjų menų (keramikos, stiklo, tapybos, skulptūros, tekstilės) sritis. Visas šias studijų šakas vienija tai, kad norintieji studijuoti turi turėti savo darbų portfolioPortfolio galima paruošti per maždaug du metus iki studijų, tačiau vertėtų žinoti, kad tam reikės profesionalios pagalbos.

Portfolio rengiamas menų mokyklose arba specializuotose vasaros programose užsienyje. Visoms specialybėms reikės akademinio piešimo darbų ir specializaciją atitinkančių darbų: fotografijų, produkto arba drabužių dizaino darbų, grafikai – personažo kūrybos, plakatų.

Dažniausiai, norint studijuoti šias specialybes, reikia ne tik tam tikrų pažymių brandos atestate, bet ir gauti aukštą balą stojamuosiuose egzaminuose.

Studijų metais didžiąją dalį sudaro praktiniai darbai, kurie skirstomi į bendruosius ir specialybinius. Mažiau dėmesio skiriama teorijai.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Dailės, meno specializacijos

Specializacijų apstu, tad išvardinsime tik keletą populiariausių:

 • Meno istorija – specialybė, kurios absolventai gilinsis į meno raidą, aiškinsis, kas yra ar nėra menas, bei įgis gebėjimų skirti originalus nuo klastočių;
 • Taikomieji menai – studijuojant šioje studijų programoje, dažniausiai pasirenkamos konkrečios – keramikos, tekstilės, skulptūros, tapybos, stiklo – specialybės.
 • Dizainas – čia, nors pradedama nuo bendrinių terminų, aukštesniuose kursuose renkamasi konkreti specializacija: produkto, pakuotės, aprangos, tekstilės, grafinis dizainas.
 • Skaitmeninis menas – tinklapių dizainas, fotografija, animacija, kompiuterinių žaidimų dizainas ir daugybė kitų specialybių, kuriose kūrėjas, norėdamas gauti rezultatą, dažniausiai naudoja kompiuterinę techniką.
 • Kūrybinės industrijos – tai specialybė, kurios absolventai skatina meno, verslo ir visuomenės komunikaciją. Kaip atidaryti meno centrą, suorganizuoti kultūrinę parodą? Šios specialybės studentai turi atsakymus į šiuos klausimus.
 • Architektūra – architektūros studijos nėra tik pastatai, tai ir funkcinės miesto sritys, jų kūryba ir valdymas bei mažoji architektūra – laiptai, tiltai ir panašūs objektai.

Karjeros kryptys

Keletas konkrečių, populiarių specialybių:

 • menininkas (keramikas, tekstilininkas, skulptorius, vitražistas ir kt.);
 • paveldosaugininkas;
 • meno administratorius, vadybininkas;
 • animatorius;
 • dizaineris (kompiuterinių žaidimų, plakatų, svetainių, aprangos ir kt.)
 • fotografas;
 • architektas;
 • meno vadovas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

University of Bedfordshire logo
University of Bedfordshire

Įsikūręs Lutono ir Bedfordo miestuose, kuriuose mokosi 24 tūkst. studentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių. Šis modernus universitetas yra įkūręs studijų kokybės centrą, kuris rūpinasi aukšta teikiamų studijų kokybe, skatina dėstytojus naudotis naujausiais mokymo metodais ir technologijomis, analizuoja studentų apklausas bei tobulina studijų programas.

SKAITYTI »
University College Birmingham
University College Birmingham

Ši nedidelė, specializuota aukštoji mokykla siūlo įvairias turizmo, svetingumo, kulinarijos meno ir vadybos studijų programas. Tai optimalus pasirinkimas, kurie nori rinktis paruošiamąsias programas ir vėliau pratęsti bakalauro bei magistrantūros studijas.

SKAITYTI »
Teesside University
Teesside University

Įsikūręs viename iš seniausių pramoninių Anglijos miestų – Midlsbro. Ši vietovė puikiai patenkina daugelio studentų norą dirbti ir atlikti praktiką studijų metu. Žinoma, labiausiai pasirinkimui įtaką daro platus specialybių pasirinkimas, iš kurių viena geriausių tarp Didžiosios Britanijos universitetų pripažinta slaugos studijų programa.

SKAITYTI »
Nottingham Trent University
Nottingham Trent University

Universitetas įkurtas Notingamo mieste (Nottingham), centrinėje Anglijos dalyje. Šis universitetas buvo paskelbtas geriausiu tarptautiniu universitetu studentams, Didžiojoje Britanijoje. Jam priklauso keturi studentų miesteliai, iš kurių du buvo įvertinti aukščiausiu apdovanojimu už ekologiją.

SKAITYTI »
middlesex university
Middlesex University

Tai šiaurinėje Londono dalyje įsikūręs universitetas, kuriame labiausiai vertinamos dailės, menų, dizaino, šokių, dramos ir kinematikos studijų programos. Daugelis studentų renkasi šį universitetą dėl galimybės išvykti į kitus universiteto padalinius, esančius Dubajuje, Maltoje ir Mauricijaus saloje.

SKAITYTI »
falmouth university
Falmouth University

Įsikūręs šalia tropinio parko ir nuostabaus paplūdimio, pietvakarių Anglijoje. Tokia vieta puikiai įkvepia norinčius studijuoti menų studijas, turinčias net 10 pasirenkamų krypčių. Unikali vieta mokytis kasmet pagerina studentų pasitenkinimo studijomis rodiklius, o bendradarbiavimas su garsiausiomis pasaulio įmonėmis didina įsidarbinimo po studijų procentą.

SKAITYTI »
Logotipas27
De Montfort University

Pretenduoja tapti vienu moderniausių universitetų Didžiojoje Britanijoje. Tai įrodo didžiulė (net 187 milijonų svarų) investicija į naujausią įranga, priemones ir technologijas. Tai puikus pasirinkimas studentams, norintiems studijuoti menus. Tai yra stipriausia šio universiteto studijų kryptis, siūlanti mados, architektūros, dailės, produkto dizaino ir avalynės dizaino studijas, kurios yra vienintelės Anglijoje.

SKAITYTI »
Coventry logo
Coventry University

Nominuotas moderniausiu universitetu Didžiojoje Britanijoje, nes turi ypač platų modernių studijų programų pasirinkimą. Universitetas ypač didelį dėmesį skiria atliekamiems įvairių sričių tyrimams, kompanijų paskirtoms užduotims atlikti bei ugdo studentų gebėjimą įsilieti į darbo rinką.

SKAITYTI »