Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Vaidybos ir teatrologijos srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about theatre

Apie vaidybos ir teatrologijos studijas

Vaidybos studijos skirtos tiems, kurie nori sieti savo gyvenimą su menu, muzika, šokiais. Studentai mokomi vaidybos meistriškumo: suprasti tekstą, teatrinius stilius ir šiuolaikines raiškos priemones, išmokti judesio, kūrybiškai naudoti įvairias dramos formas, dirbti individualiai ir grupėje, inicijuoti meno projektus.

Paskaitos susideda iš teorinės ir praktinės dalies. Teorinė dalis apima literatūrą, istoriją. Praktinė dalis skirta supažindinti su įvairiomis teatro meno, kino, kūrybinių industrijų, šiuolaikinio meno institucijomis, kuriose gali dirbti aktoriai.

Teatrologijos programa orientuota į šiuolaikinę teoriją, praktiką ir darbą su menininkais. Kursai apima dramaturgiją, teorines perspektyvas, istoriografiją, teatro tyrimus. Magistro studijų programoje studentai turi galimybę bendrauti su teatro, dizaino, režisūros profesionalais ir iš jų semtis patirties.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Vaidybos ir teatrologijos srities specializacijos

 • Technologijos/teatro užkulisiai – studijos skirtos supažindinti su technine garso bei apšvietimo įranga, kuri yra naudojama už scenos. Mokoma padaryti spektaklį ar pasirodymą dar geresniu, šiuolaikišku bei įtraukiančiu.
 • Scenarijų rašymas – studijų programa skirta išmokti rašyti įvairaus žanro stilius, kurti spektaklių scenas, personažus. Taip pat apima poezijos, dainų tekstų rašymą.
 • Improvizacija – improvizacijos studijų programos tikslas – suteikti teorinių, praktinių ir ritmikos žinių, siekiant studentą išmokyti improvizuoti, išreikšti save, kurti meną.
 • Aktorystė televizijoje – studijų programa skirta išmokti tinkamai jaustis prieš kamerą, taip pat tirti žmogaus balsą, laikyseną, erdvinį supratimą televizijoje, suprasti, kuo skiriasi aktorius scenoje nuo televizijoje.

Kitos specializacijos: cirko menas, magija, muzikinis teatras, sceninis kovų menas, režisūra, opera, lėlių teatras, baletas.

Karjeros kryptys

Darbai, tiesiogiai susiję su vaidybos studijomis:

 • Aktorius
 • Meno darbuotojas
 • Šokėjas
 • Teatro režisierius

Baigę studijas, studentai gali būti aktoriais, dramaturgais, dizaineriais, mokytojais. Taip pat studentai renkasi darbo vietas privačiose teatro grupėse arba televizijoje.

Darbai, kuriuose galite panaudoti įgytas žinias:

 • Meno administratorius
 • Kino režisierius
 • Muzikos mokytojas
 • Aukštojo mokslo dėstytojas
 • Vidurinės mokyklos mokytojas
 • Teatro scenos vadovas

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

University of Sunderland
University of Sunderland

Įsikūręs šiaurės rytų Anglijoje, kur driekiasi geriausi to regiono paplūdimiai. Universitetas pripažintas prieinamiausiu užsienio studentams Didžiojoje Britanijoje, kuriame pirmauja mechanikos, turizmo ir žiniasklaidos studijų programos.

SKAITYTI »
University of Portsmouth
University of Portsmouth

Universitetas randamas pietinėje Anglijos dalyje, Portsmuto mieste, kuris pasižymi gražiomis įlankomis ir paplūdimiais. Tai puiki vieta gyventi ir studijuoti, ne tik dėl geografinės universiteto vietos, bet ir dėl puikiai vertinamos studijų kokybės.

SKAITYTI »
Logotipas_0081_admin-ajax (22)
University of Central Lancashire

Tai vienas didžiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje (čia studijuoja daugiau nei 35 tūkst. jaunuolių). University of Central Lancashire ypač didelį dėmesį skiria istorijos, teisės ir astrofizikos mokslams, tačiau siūlo daug ir įvairių studijų programų: apie 500 bakalauro ir 200 magistrantūros.

SKAITYTI »
University for the Creative Arts
University for the Creative Arts

Tai antras didžiausias universitetas Didžiojoje Britanijoje, kuriam priklauso penki studentų miesteliai. University for the Creative Arts – puiki vieta tobulėti ir kurti, čia organizuojamos parodos, fotosesijos, darbas įvairiose dirbtuvėse. Skelbiamos galimybės atlikti praktiką, tapti vienos ar kitos sferos specialisto asistentu.

SKAITYTI »
Logotipas_0035_admin-ajax (14)
The University of Greenwich

Yra pripažintas geriausiu universitetu pagal studijų kokybę. Universitetas labai rūpinasi atvykusiais studijuoti, todėl įsteigta pagalbos tarnyba, teikianti informaciją, besirūpinanti ir remianti studentus visą studijų laikotarpį. Tai vieta, kur jaunuoliai gali tobulėti ir pradėti kurti savo profesinę karjerą.

SKAITYTI »
Southampton Solent University
Southampton Solent University

Tai puikus pasirinkimas, norint studijuoti sporto, kūrybinės pramonės ar laivybos srityje. Šio universiteto jūrinės programos vertinamos kaip vienos geriausių visame pasaulyje, o studentų buriavimo komanda yra tapusi pasaulio čempione.

SKAITYTI »
northumbria university
Northumbria University

Turi dvi pagrindines teritorijas: Niukaslo (Newcastle) mieste ir neseniai atidarytą fakultetą pačiame Londone. Universitete viso mokosi 33 000 studentų iš 135 šalių, jis mėgstamas ir pačių britų. Universitetas išsiskiria iš kitų, suteikdamas galimybę pačiam studentui susidėlioti savo studijų planą ir pasirinkti norimus modulius. Tokie mokymo kursai vertinami puikiai jau 12 metų iš eilės.

SKAITYTI »
london metropolitan university
London Metropolitan University

Tai vienas seniausių Anglijos universitetų, žymus dėl didžiausios mokymų laboratorijos visoje Europoje. Universitetas sudaręs sutartis su įdarbinimo agentūromis ir įstaigomis, todėl pirmumo teisė gauti darbą yra būtent šio universiteto studentams.

SKAITYTI »
Logotipas22
Buckinghamshire New University

Išsiskiria kaip moderni ir šiuolaikiška aukštoji mokykla, kurioje kiekviena studijų programa pritaikyta pagal šiuolaikinėje rinkoje vykstančius pokyčius ir tendencijas. Šis universitetas puikiai tinka norintiems gyventi ir mokytis ramioje vietovėje, su galimybe greitai pasiekti patį Londoną (per vos 30 min.).

SKAITYTI »