Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Vaidybos ir teatrologijos srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about theatre

Apie vaidybos ir teatrologijos studijas

Vaidybos studijos skirtos tiems, kurie nori sieti savo gyvenimą su menu, muzika, šokiais. Studentai mokomi vaidybos meistriškumo: suprasti tekstą, teatrinius stilius ir šiuolaikines raiškos priemones, išmokti judesio, kūrybiškai naudoti įvairias dramos formas, dirbti individualiai ir grupėje, inicijuoti meno projektus.

Paskaitos susideda iš teorinės ir praktinės dalies. Teorinė dalis apima literatūrą, istoriją. Praktinė dalis skirta supažindinti su įvairiomis teatro meno, kino, kūrybinių industrijų, šiuolaikinio meno institucijomis, kuriose gali dirbti aktoriai.

Teatrologijos programa orientuota į šiuolaikinę teoriją, praktiką ir darbą su menininkais. Kursai apima dramaturgiją, teorines perspektyvas, istoriografiją, teatro tyrimus. Magistro studijų programoje studentai turi galimybę bendrauti su teatro, dizaino, režisūros profesionalais ir iš jų semtis patirties.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Vaidybos ir teatrologijos srities specializacijos

 • Technologijos/teatro užkulisiai – studijos skirtos supažindinti su technine garso bei apšvietimo įranga, kuri yra naudojama už scenos. Mokoma padaryti spektaklį ar pasirodymą dar geresniu, šiuolaikišku bei įtraukiančiu.
 • Scenarijų rašymas – studijų programa skirta išmokti rašyti įvairaus žanro stilius, kurti spektaklių scenas, personažus. Taip pat apima poezijos, dainų tekstų rašymą.
 • Improvizacija – improvizacijos studijų programos tikslas – suteikti teorinių, praktinių ir ritmikos žinių, siekiant studentą išmokyti improvizuoti, išreikšti save, kurti meną.
 • Aktorystė televizijoje – studijų programa skirta išmokti tinkamai jaustis prieš kamerą, taip pat tirti žmogaus balsą, laikyseną, erdvinį supratimą televizijoje, suprasti, kuo skiriasi aktorius scenoje nuo televizijoje.

Kitos specializacijos: cirko menas, magija, muzikinis teatras, sceninis kovų menas, režisūra, opera, lėlių teatras, baletas.

Karjeros kryptys

Darbai, tiesiogiai susiję su vaidybos studijomis:

 • Aktorius
 • Meno darbuotojas
 • Šokėjas
 • Teatro režisierius

Baigę studijas, studentai gali būti aktoriais, dramaturgais, dizaineriais, mokytojais. Taip pat studentai renkasi darbo vietas privačiose teatro grupėse arba televizijoje.

Darbai, kuriuose galite panaudoti įgytas žinias:

 • Meno administratorius
 • Kino režisierius
 • Muzikos mokytojas
 • Aukštojo mokslo dėstytojas
 • Vidurinės mokyklos mokytojas
 • Teatro scenos vadovas

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Teesside University
Teesside University

Įsikūręs viename iš seniausių pramoninių Anglijos miestų – Midlsbro. Ši vietovė puikiai patenkina daugelio studentų norą dirbti ir atlikti praktiką studijų metu. Žinoma, labiausiai pasirinkimui įtaką daro platus specialybių pasirinkimas, iš kurių viena geriausių tarp Didžiosios Britanijos universitetų pripažinta slaugos studijų programa.

SKAITYTI »
University of Roehampton
University of Roehampton

Tai dar vienas Londone įsikūręs universitetas, siūlantis rinktis iš 10 fakultetų. Ši aukštoji mokykla prieš keletą metų buvo pripažinta moderniausiu Londono universitetu, todėl inovatyvių sąlygų dėka atliekami tyrimai yra aukštai vertinami tarptautiniu mastu.

SKAITYTI »
middlesex university
Middlesex University

Tai šiaurinėje Londono dalyje įsikūręs universitetas, kuriame labiausiai vertinamos dailės, menų, dizaino, šokių, dramos ir kinematikos studijų programos. Daugelis studentų renkasi šį universitetą dėl galimybės išvykti į kitus universiteto padalinius, esančius Dubajuje, Maltoje ir Mauricijaus saloje.

SKAITYTI »
london south bank
London South Bank University

Pačioje sostinės širdyje įsikūręs universitetas pripažintas pačiu moderniausiu Londono mieste. Tai puikus pasirinkimas studentams, norintiems atlikti praktiką iš daugiau nei 1 000 partnerių tinklo.

SKAITYTI »
falmouth university
Falmouth University

Įsikūręs šalia tropinio parko ir nuostabaus paplūdimio, pietvakarių Anglijoje. Tokia vieta puikiai įkvepia norinčius studijuoti menų studijas, turinčias net 10 pasirenkamų krypčių. Unikali vieta mokytis kasmet pagerina studentų pasitenkinimo studijomis rodiklius, o bendradarbiavimas su garsiausiomis pasaulio įmonėmis didina įsidarbinimo po studijų procentą.

SKAITYTI »
Logotipas27
De Montfort University

Pretenduoja tapti vienu moderniausių universitetų Didžiojoje Britanijoje. Tai įrodo didžiulė (net 187 milijonų svarų) investicija į naujausią įranga, priemones ir technologijas. Tai puikus pasirinkimas studentams, norintiems studijuoti menus. Tai yra stipriausia šio universiteto studijų kryptis, siūlanti mados, architektūros, dailės, produkto dizaino ir avalynės dizaino studijas, kurios yra vienintelės Anglijoje.

SKAITYTI »
Canterbury Christ Church University
Canterbury Christ Church University

Įsikūręs vienoje šilčiausių Anglijos zonų, pasižymintis aukšta mokymo kokybe, kurią studentai vertina itin puikiai. Universitetą daro patraukliu ir įsidarbinimas po studijų baigimo, kai sėkmingai randa darbus beveik 96 proc. visų studentų.

SKAITYTI »
brunel-university-london-logo
Brunel University London

Vienas labiausiai vertinamų universitetų pagal mokymų kokybę Anglijoje. Mokslas šiame universitete gerokai skiriasi nuo įprastinių studijų, nes didelis dėmesys skiriamas tyrimams, kurie padeda rasti geriausius sprendimus, taikant efektyvų mokymą. Išskirtinumą universitetui suteikia ir galimybė studentams pasirinkti studijuoti kartu su praktikos atlikimu (Placement arba Sandwich).

SKAITYTI »