Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Vaidybos ir teatrologijos srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about theatre

Apie vaidybos ir teatrologijos studijas

Vaidybos studijos skirtos tiems, kurie nori sieti savo gyvenimą su menu, muzika, šokiais. Studentai mokomi vaidybos meistriškumo: suprasti tekstą, teatrinius stilius ir šiuolaikines raiškos priemones, išmokti judesio, kūrybiškai naudoti įvairias dramos formas, dirbti individualiai ir grupėje, inicijuoti meno projektus.

Paskaitos susideda iš teorinės ir praktinės dalies. Teorinė dalis apima literatūrą, istoriją. Praktinė dalis skirta supažindinti su įvairiomis teatro meno, kino, kūrybinių industrijų, šiuolaikinio meno institucijomis, kuriose gali dirbti aktoriai.

Teatrologijos programa orientuota į šiuolaikinę teoriją, praktiką ir darbą su menininkais. Kursai apima dramaturgiją, teorines perspektyvas, istoriografiją, teatro tyrimus. Magistro studijų programoje studentai turi galimybę bendrauti su teatro, dizaino, režisūros profesionalais ir iš jų semtis patirties.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Vaidybos ir teatrologijos srities specializacijos

 • Technologijos/teatro užkulisiai – studijos skirtos supažindinti su technine garso bei apšvietimo įranga, kuri yra naudojama už scenos. Mokoma padaryti spektaklį ar pasirodymą dar geresniu, šiuolaikišku bei įtraukiančiu.
 • Scenarijų rašymas – studijų programa skirta išmokti rašyti įvairaus žanro stilius, kurti spektaklių scenas, personažus. Taip pat apima poezijos, dainų tekstų rašymą.
 • Improvizacija – improvizacijos studijų programos tikslas – suteikti teorinių, praktinių ir ritmikos žinių, siekiant studentą išmokyti improvizuoti, išreikšti save, kurti meną.
 • Aktorystė televizijoje – studijų programa skirta išmokti tinkamai jaustis prieš kamerą, taip pat tirti žmogaus balsą, laikyseną, erdvinį supratimą televizijoje, suprasti, kuo skiriasi aktorius scenoje nuo televizijoje.

Kitos specializacijos: cirko menas, magija, muzikinis teatras, sceninis kovų menas, režisūra, opera, lėlių teatras, baletas.

Karjeros kryptys

Darbai, tiesiogiai susiję su vaidybos studijomis:

 • Aktorius
 • Meno darbuotojas
 • Šokėjas
 • Teatro režisierius

Baigę studijas, studentai gali būti aktoriais, dramaturgais, dizaineriais, mokytojais. Taip pat studentai renkasi darbo vietas privačiose teatro grupėse arba televizijoje.

Darbai, kuriuose galite panaudoti įgytas žinias:

 • Meno administratorius
 • Kino režisierius
 • Muzikos mokytojas
 • Aukštojo mokslo dėstytojas
 • Vidurinės mokyklos mokytojas
 • Teatro scenos vadovas

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Logotipas14
Anglia Ruskin University

Moderniame Anglia Ruskin University (ARU) mokosi 39 400 studentų iš viso pasaulio. Universitete apstu įvairiausių bendruomenių – sporto entuziastų, kavos mėgėjų, alternatyvios muzikos ir daugybė kitų: kiekvienas universiteto studentas čia ras užklasinės veiklos, atitinkančios jo pomėgius.

SKAITYTI »
University of South Wales
University of South Wales

Tai didžiausias Velso universitetas, siūlantis daugiau nei 700 bakalauro ir magistrantūros studijų programų, iš kurių geriausios pripažintos – matematikos ir chemijos. Universitetas turi net penkis studentų miestelius, kurie visi įsikūrę netoli Velso miestų: Kardifo ir Niuporto.

SKAITYTI »
University of the West of England Bristolyje
University of the West of England Bristolyje

Bristolio miestas yra pietvakarių Anglijoje, kuriame gyvena beveik pusė milijono gyventojų. Šiame mieste įsikūręs universitetas yra vienas didžiausių ir populiariausių Jungtinėje karalystėje, jame mokosi net 27 tūkst. studentų.

SKAITYTI »
University of Salford
University of Salford

Ši aukštoji mokykla įsikūrusi Salfordo mieste, kuris nuo Mančesterio nutolęs vos daugiau nei 2 km. Tai optimali vieta studentams, norintiems gyventi mažesniame mieste, bet kartu lengvai ir greitai pasiekti vieną didžiausių Anglijos miestų. Universitetas siūlo ypač didelį fakultetų ir koledžų pasirinkimą, kuriuose yra galimybė pasirinkti ,,sandwich» kursus.

SKAITYTI »
University of Lincoln
University of Lincoln

Miestas pasižymi istoriniais paveldais, tačiau praeities paveldai puikiai dera su miestui būdingomis naujausiomis technologijomis. Tai įrodo ir universiteto miestelio pripažinimas vienu moderniausiu Didžiojoje Britanijoje. Didelės investicijos į universitetą padėjo pasiekti pripažinimą už puikiai įvykdytus projektus bei tyrimus.

SKAITYTI »
University of Hull
University of Hull

Universitetas yra Anglijos šiaurės rytuose, ypač garsus sporto bei medicinos studijų programų srityse. Tai įrodo daugiau kaip 50 universiteto sporto komandų, nuolat dalyvaujančių nacionalinėse varžybose. Be to, universitete atidarytame biomedicininių tyrimų institute atliekami tyrimai yra svarbūs tarptautiniu mastu.

SKAITYTI »
University of Essex logo
University of Essex

Tai modernus, inovatyvius mokymo metodus taikantis universitetas. Jame mokosi per 26 tūkst. studentų net iš 140 šalių, todėl jis pripažintas labiausiai tarptautiniu universitetu Anglijoje. Jam priklauso trys studentų miesteliai: pagrindinis įsikūręs Kolčesteryje, kiti du – Sautende (Southend) ir Lautone (Loughton).

SKAITYTI »
University of Chichester
University of Chichester

Šiam universitetui priklauso du studentų miesteliai, esantys Anglijos pietuose. Ši aukštoji mokykla garsėja unikaliais ir inovatyviais mokymo metodais bei siekia, kad universiteto bendruomenė įkvėptų įvairias asmenybes siekti savo tikslų.

SKAITYTI »
University of Bedfordshire logo
University of Bedfordshire

Įsikūręs Lutono ir Bedfordo miestuose, kuriuose mokosi 24 tūkst. studentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių. Šis modernus universitetas yra įkūręs studijų kokybės centrą, kuris rūpinasi aukšta teikiamų studijų kokybe, skatina dėstytojus naudotis naujausiais mokymo metodais ir technologijomis, analizuoja studentų apklausas bei tobulina studijų programas.

SKAITYTI »