Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Visuomeninės ir socialinės veiklos studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about Studies in community and social action

Apie visuomeninės ir socialinės veiklos studijas

Visuomeninis ir socialinis darbas šiuolaikinėje visuomenėje atlieka be galo svarbią funkciją – padeda spręsti migracijos, savižudybių, agresijos, priklausomybių, patyčių ir kitas problemas, palaikyti susiduriančiuosius su šiomis problemomis bei juos suprasti. Visuomeninės ir socialinės veiklos studijų tikslas – parengti socialinius darbuotojus, gebančius atlikti mokslinius tyrimus, analizuoti socialines problemas bei ieškoti problemų sprendimo būdų ne tik Lietuvos, bet ir užsienio kontekste. Studijas sudaro ne tik teorinės paskaitos, bet ir praktiniai užsiėmimai.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Visuomeninės ir socialinės veiklos specializacijos

Žmogaus elgsena. Šio kurso metu nagrinėjami žmogaus biologiniai, socialiniai, kultūriniai, psichologiniai reiškiniai. Dažniausiai analizuojamas žmogaus elgesys tam tikrame socialiniame kontekste. Dėmesio skiriama skirtingoms gyventojų grupėms, tokioms kaip mažumos, vaikai, skurstantieji ir kt. Aptariamas diskriminacijos ir priespaudos poveikis.

Tyrimo metodai. Socialiniai darbuotojai turi sugebėti efektyviai ištirti tiek senus, tiek naujus socialinius duomenis. Šis kursas apima kokybinius ir kiekybinius tyrimus, studentai mokosi kritiškai interpretuoti tyrimų rezultatus ir juos naudoti kasdienybėje.

Bendroji praktika. Šio kurso metu studentai įgyja įgūdžių įsitraukti į socialines problemas, jas vertinti iš įvairių socialinių perspektyvų (daugiakultūriškumo, grupės, šeimos, individo ir kt.). Taip pat nagrinėjami socialiniai, profesiniai, darbo santykiai, paslaugų teikimo modeliai.

Politikos kursas. Socialiniai darbuotojai turi būti susipažinę su pagrindine administracine, teisine politika, susijusia su jų tiesioginiu darbu. Studentai tyrinėja socialinės politikos istoriją, organizavimą, valdymą, filosofiją ir viso to įtaką skirtingoms grupėms.

Lokalios praktikos kursas. Šio kurso studentai mokosi pritaikyti teorines žinias, ugdo kritinį mąstymą, gilina komunikacijos žinias, spręsdami realias problemas.

Karjeros kryptys

Studentai, pabaigę šią studijų programą, gali dirbti valstybinėse, savivaldybių socialinės apsaugos, švietimo, sveikatos priežiūros, teisėsaugos institucijose, nevyriausybinėse organizacijose ar bendruomenėse, savivaldybių socialinės paramos skyriuose, dienos centruose, seniūnijų pagalbos šeimai skyriuose, socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, socialinių paslaugų namuose.

Darbai susiję su socialinio darbuotojo studijomis:

  • šeimos konsultantas;
  • aukšto intensyvumo terapeutas;
  • socialinis darbuotojas.

Darbai, kuriuose gali būti naudinga specialybė:

  • patarėjas;
  • karjeros konsultantas;
  • bendruomenės plėtros darbuotojas;
  • savanorių koordinatorius;
  • jaunimo darbuotojas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Logotipas_0083_admin-ajax (20)
University of Birmingham

Tai antras pagal dydį miestas, turintis virš milijono gyventojų centrinėje Anglijoje, kuriame ir įsikūręs šis universitetas. Šioje aukštojoje mokykloje galima studijuoti beveik viską nuo teisės iki dramos, nuo kriminoligijos iki žurnalistikos, o vėliau visa tai pratęsti doktorantūros studijose.

SKAITYTI »
Logotipas_0035_admin-ajax (14)
The University of Greenwich

Yra pripažintas geriausiu universitetu pagal studijų kokybę. Universitetas labai rūpinasi atvykusiais studijuoti, todėl įsteigta pagalbos tarnyba, teikianti informaciją, besirūpinanti ir remianti studentus visą studijų laikotarpį. Tai vieta, kur jaunuoliai gali tobulėti ir pradėti kurti savo profesinę karjerą.

SKAITYTI »
northumbria university
Northumbria University

Turi dvi pagrindines teritorijas: Niukaslo (Newcastle) mieste ir neseniai atidarytą fakultetą pačiame Londone. Universitete viso mokosi 33 000 studentų iš 135 šalių, jis mėgstamas ir pačių britų. Universitetas išsiskiria iš kitų, suteikdamas galimybę pačiam studentui susidėlioti savo studijų planą ir pasirinkti norimus modulius. Tokie mokymo kursai vertinami puikiai jau 12 metų iš eilės.

SKAITYTI »
london metropolitan university
London Metropolitan University

Tai vienas seniausių Anglijos universitetų, žymus dėl didžiausios mokymų laboratorijos visoje Europoje. Universitetas sudaręs sutartis su įdarbinimo agentūromis ir įstaigomis, todėl pirmumo teisė gauti darbą yra būtent šio universiteto studentams.

SKAITYTI »
Logotipas22
Buckinghamshire New University

Išsiskiria kaip moderni ir šiuolaikiška aukštoji mokykla, kurioje kiekviena studijų programa pritaikyta pagal šiuolaikinėje rinkoje vykstančius pokyčius ir tendencijas. Šis universitetas puikiai tinka norintiems gyventi ir mokytis ramioje vietovėje, su galimybe greitai pasiekti patį Londoną (per vos 30 min.).

SKAITYTI »
Logotipas14
Anglia Ruskin University

Moderniame Anglia Ruskin University (ARU) mokosi 39 400 studentų iš viso pasaulio. Universitete apstu įvairiausių bendruomenių – sporto entuziastų, kavos mėgėjų, alternatyvios muzikos ir daugybė kitų: kiekvienas universiteto studentas čia ras užklasinės veiklos, atitinkančios jo pomėgius.

SKAITYTI »
University of South Wales
University of South Wales

Tai didžiausias Velso universitetas, siūlantis daugiau nei 700 bakalauro ir magistrantūros studijų programų, iš kurių geriausios pripažintos – matematikos ir chemijos. Universitetas turi net penkis studentų miestelius, kurie visi įsikūrę netoli Velso miestų: Kardifo ir Niuporto.

SKAITYTI »
University of the West of England Bristolyje
University of the West of England Bristolyje

Bristolio miestas yra pietvakarių Anglijoje, kuriame gyvena beveik pusė milijono gyventojų. Šiame mieste įsikūręs universitetas yra vienas didžiausių ir populiariausių Jungtinėje karalystėje, jame mokosi net 27 tūkst. studentų.

SKAITYTI »
University of Salford
University of Salford

Ši aukštoji mokykla įsikūrusi Salfordo mieste, kuris nuo Mančesterio nutolęs vos daugiau nei 2 km. Tai optimali vieta studentams, norintiems gyventi mažesniame mieste, bet kartu lengvai ir greitai pasiekti vieną didžiausių Anglijos miestų. Universitetas siūlo ypač didelį fakultetų ir koledžų pasirinkimą, kuriuose yra galimybė pasirinkti ,,sandwich» kursus.

SKAITYTI »