Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Visuomeninės ir socialinės veiklos studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about Studies in community and social action

Apie visuomeninės ir socialinės veiklos studijas

Visuomeninis ir socialinis darbas šiuolaikinėje visuomenėje atlieka be galo svarbią funkciją – padeda spręsti migracijos, savižudybių, agresijos, priklausomybių, patyčių ir kitas problemas, palaikyti susiduriančiuosius su šiomis problemomis bei juos suprasti. Visuomeninės ir socialinės veiklos studijų tikslas – parengti socialinius darbuotojus, gebančius atlikti mokslinius tyrimus, analizuoti socialines problemas bei ieškoti problemų sprendimo būdų ne tik Lietuvos, bet ir užsienio kontekste. Studijas sudaro ne tik teorinės paskaitos, bet ir praktiniai užsiėmimai.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Visuomeninės ir socialinės veiklos specializacijos

Žmogaus elgsena. Šio kurso metu nagrinėjami žmogaus biologiniai, socialiniai, kultūriniai, psichologiniai reiškiniai. Dažniausiai analizuojamas žmogaus elgesys tam tikrame socialiniame kontekste. Dėmesio skiriama skirtingoms gyventojų grupėms, tokioms kaip mažumos, vaikai, skurstantieji ir kt. Aptariamas diskriminacijos ir priespaudos poveikis.

Tyrimo metodai. Socialiniai darbuotojai turi sugebėti efektyviai ištirti tiek senus, tiek naujus socialinius duomenis. Šis kursas apima kokybinius ir kiekybinius tyrimus, studentai mokosi kritiškai interpretuoti tyrimų rezultatus ir juos naudoti kasdienybėje.

Bendroji praktika. Šio kurso metu studentai įgyja įgūdžių įsitraukti į socialines problemas, jas vertinti iš įvairių socialinių perspektyvų (daugiakultūriškumo, grupės, šeimos, individo ir kt.). Taip pat nagrinėjami socialiniai, profesiniai, darbo santykiai, paslaugų teikimo modeliai.

Politikos kursas. Socialiniai darbuotojai turi būti susipažinę su pagrindine administracine, teisine politika, susijusia su jų tiesioginiu darbu. Studentai tyrinėja socialinės politikos istoriją, organizavimą, valdymą, filosofiją ir viso to įtaką skirtingoms grupėms.

Lokalios praktikos kursas. Šio kurso studentai mokosi pritaikyti teorines žinias, ugdo kritinį mąstymą, gilina komunikacijos žinias, spręsdami realias problemas.

Karjeros kryptys

Studentai, pabaigę šią studijų programą, gali dirbti valstybinėse, savivaldybių socialinės apsaugos, švietimo, sveikatos priežiūros, teisėsaugos institucijose, nevyriausybinėse organizacijose ar bendruomenėse, savivaldybių socialinės paramos skyriuose, dienos centruose, seniūnijų pagalbos šeimai skyriuose, socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, socialinių paslaugų namuose.

Darbai susiję su socialinio darbuotojo studijomis:

  • šeimos konsultantas;
  • aukšto intensyvumo terapeutas;
  • socialinis darbuotojas.

Darbai, kuriuose gali būti naudinga specialybė:

  • patarėjas;
  • karjeros konsultantas;
  • bendruomenės plėtros darbuotojas;
  • savanorių koordinatorius;
  • jaunimo darbuotojas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Logotipas27
De Montfort University

Pretenduoja tapti vienu moderniausių universitetų Didžiojoje Britanijoje. Tai įrodo didžiulė (net 187 milijonų svarų) investicija į naujausią įranga, priemones ir technologijas. Tai puikus pasirinkimas studentams, norintiems studijuoti menus. Tai yra stipriausia šio universiteto studijų kryptis, siūlanti mados, architektūros, dailės, produkto dizaino ir avalynės dizaino studijas, kurios yra vienintelės Anglijoje.

SKAITYTI »
Canterbury Christ Church University
Canterbury Christ Church University

Įsikūręs vienoje šilčiausių Anglijos zonų, pasižymintis aukšta mokymo kokybe, kurią studentai vertina itin puikiai. Universitetą daro patraukliu ir įsidarbinimas po studijų baigimo, kai sėkmingai randa darbus beveik 96 proc. visų studentų.

SKAITYTI »
bournemouth university
Bournemouth University

Įsikūręs šalia geriausių paplūdimių pietų Anglijoje, garsėjančių kaip pasaulinio paveldo dalis. Ši tarptautinė aukštoji mokykla pripažinta visame pasaulyje už novatoriškumą kompiuterinės animacijos sritį, o universiteto diplomą gavę muzikantai užsitikrina pripažinimą muzikos rinkoje.

SKAITYTI »
lancaster university
Lancaster University

Tai šiaurės vakaruose įsikūręs universitetas, patenkantis į Didžiosios Britanijos geriausių universitetų TOP 10. Didžiulė investicija į akademines patalpas ir kitas studentų erdves padėjo studentų miesteliui tapti antru tarp geriausių visoje Anglijoje.

SKAITYTI »
Coventry logo
Coventry University

Nominuotas moderniausiu universitetu Didžiojoje Britanijoje, nes turi ypač platų modernių studijų programų pasirinkimą. Universitetas ypač didelį dėmesį skiria atliekamiems įvairių sričių tyrimams, kompanijų paskirtoms užduotims atlikti bei ugdo studentų gebėjimą įsilieti į darbo rinką.

SKAITYTI »