Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Visuomeninės ir socialinės veiklos studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about Studies in community and social action

Apie visuomeninės ir socialinės veiklos studijas

Visuomeninis ir socialinis darbas šiuolaikinėje visuomenėje atlieka be galo svarbią funkciją – padeda spręsti migracijos, savižudybių, agresijos, priklausomybių, patyčių ir kitas problemas, palaikyti susiduriančiuosius su šiomis problemomis bei juos suprasti. Visuomeninės ir socialinės veiklos studijų tikslas – parengti socialinius darbuotojus, gebančius atlikti mokslinius tyrimus, analizuoti socialines problemas bei ieškoti problemų sprendimo būdų ne tik Lietuvos, bet ir užsienio kontekste. Studijas sudaro ne tik teorinės paskaitos, bet ir praktiniai užsiėmimai.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Visuomeninės ir socialinės veiklos specializacijos

Žmogaus elgsena. Šio kurso metu nagrinėjami žmogaus biologiniai, socialiniai, kultūriniai, psichologiniai reiškiniai. Dažniausiai analizuojamas žmogaus elgesys tam tikrame socialiniame kontekste. Dėmesio skiriama skirtingoms gyventojų grupėms, tokioms kaip mažumos, vaikai, skurstantieji ir kt. Aptariamas diskriminacijos ir priespaudos poveikis.

Tyrimo metodai. Socialiniai darbuotojai turi sugebėti efektyviai ištirti tiek senus, tiek naujus socialinius duomenis. Šis kursas apima kokybinius ir kiekybinius tyrimus, studentai mokosi kritiškai interpretuoti tyrimų rezultatus ir juos naudoti kasdienybėje.

Bendroji praktika. Šio kurso metu studentai įgyja įgūdžių įsitraukti į socialines problemas, jas vertinti iš įvairių socialinių perspektyvų (daugiakultūriškumo, grupės, šeimos, individo ir kt.). Taip pat nagrinėjami socialiniai, profesiniai, darbo santykiai, paslaugų teikimo modeliai.

Politikos kursas. Socialiniai darbuotojai turi būti susipažinę su pagrindine administracine, teisine politika, susijusia su jų tiesioginiu darbu. Studentai tyrinėja socialinės politikos istoriją, organizavimą, valdymą, filosofiją ir viso to įtaką skirtingoms grupėms.

Lokalios praktikos kursas. Šio kurso studentai mokosi pritaikyti teorines žinias, ugdo kritinį mąstymą, gilina komunikacijos žinias, spręsdami realias problemas.

Karjeros kryptys

Studentai, pabaigę šią studijų programą, gali dirbti valstybinėse, savivaldybių socialinės apsaugos, švietimo, sveikatos priežiūros, teisėsaugos institucijose, nevyriausybinėse organizacijose ar bendruomenėse, savivaldybių socialinės paramos skyriuose, dienos centruose, seniūnijų pagalbos šeimai skyriuose, socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, socialinių paslaugų namuose.

Darbai susiję su socialinio darbuotojo studijomis:

  • šeimos konsultantas;
  • aukšto intensyvumo terapeutas;
  • socialinis darbuotojas.

Darbai, kuriuose gali būti naudinga specialybė:

  • patarėjas;
  • karjeros konsultantas;
  • bendruomenės plėtros darbuotojas;
  • savanorių koordinatorius;
  • jaunimo darbuotojas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

University of Lincoln
University of Lincoln

Miestas pasižymi istoriniais paveldais, tačiau praeities paveldai puikiai dera su miestui būdingomis naujausiomis technologijomis. Tai įrodo ir universiteto miestelio pripažinimas vienu moderniausiu Didžiojoje Britanijoje. Didelės investicijos į universitetą padėjo pasiekti pripažinimą už puikiai įvykdytus projektus bei tyrimus.

SKAITYTI »
University of Hull
University of Hull

Universitetas yra Anglijos šiaurės rytuose, ypač garsus sporto bei medicinos studijų programų srityse. Tai įrodo daugiau kaip 50 universiteto sporto komandų, nuolat dalyvaujančių nacionalinėse varžybose. Be to, universitete atidarytame biomedicininių tyrimų institute atliekami tyrimai yra svarbūs tarptautiniu mastu.

SKAITYTI »
University of Essex logo
University of Essex

Tai modernus, inovatyvius mokymo metodus taikantis universitetas. Jame mokosi per 26 tūkst. studentų net iš 140 šalių, todėl jis pripažintas labiausiai tarptautiniu universitetu Anglijoje. Jam priklauso trys studentų miesteliai: pagrindinis įsikūręs Kolčesteryje, kiti du – Sautende (Southend) ir Lautone (Loughton).

SKAITYTI »
University of Chichester
University of Chichester

Šiam universitetui priklauso du studentų miesteliai, esantys Anglijos pietuose. Ši aukštoji mokykla garsėja unikaliais ir inovatyviais mokymo metodais bei siekia, kad universiteto bendruomenė įkvėptų įvairias asmenybes siekti savo tikslų.

SKAITYTI »
University of Bedfordshire logo
University of Bedfordshire

Įsikūręs Lutono ir Bedfordo miestuose, kuriuose mokosi 24 tūkst. studentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių. Šis modernus universitetas yra įkūręs studijų kokybės centrą, kuris rūpinasi aukšta teikiamų studijų kokybe, skatina dėstytojus naudotis naujausiais mokymo metodais ir technologijomis, analizuoja studentų apklausas bei tobulina studijų programas.

SKAITYTI »
University College Birmingham
University College Birmingham

Ši nedidelė, specializuota aukštoji mokykla siūlo įvairias turizmo, svetingumo, kulinarijos meno ir vadybos studijų programas. Tai optimalus pasirinkimas, kurie nori rinktis paruošiamąsias programas ir vėliau pratęsti bakalauro bei magistrantūros studijas.

SKAITYTI »
Teesside University
Teesside University

Įsikūręs viename iš seniausių pramoninių Anglijos miestų – Midlsbro. Ši vietovė puikiai patenkina daugelio studentų norą dirbti ir atlikti praktiką studijų metu. Žinoma, labiausiai pasirinkimui įtaką daro platus specialybių pasirinkimas, iš kurių viena geriausių tarp Didžiosios Britanijos universitetų pripažinta slaugos studijų programa.

SKAITYTI »
Nottingham Trent University
Nottingham Trent University

Universitetas įkurtas Notingamo mieste (Nottingham), centrinėje Anglijos dalyje. Šis universitetas buvo paskelbtas geriausiu tarptautiniu universitetu studentams, Didžiojoje Britanijoje. Jam priklauso keturi studentų miesteliai, iš kurių du buvo įvertinti aukščiausiu apdovanojimu už ekologiją.

SKAITYTI »
london south bank
London South Bank University

Pačioje sostinės širdyje įsikūręs universitetas pripažintas pačiu moderniausiu Londono mieste. Tai puikus pasirinkimas studentams, norintiems atlikti praktiką iš daugiau nei 1 000 partnerių tinklo.

SKAITYTI »