Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Mes esame Kalba.Lt

Dar viena išmokta užsienio kalba, teisingai pasirinkta profesija, pagerinti pažymiai mokykloje, geresnis savęs pažinimas, universitetinės žinios įgytos kitoje šalyje – tikime, kad šie dalykai sukuria naujas galimybes. Galimybes keliauti, rasti naujų draugų, karjeros galimybių ir, tiesiog, būti laimingesniais. Tad, kviečiame mokytis, tobulėti kartu su mūsų specialistais.

Mūsų istorija

1993 metais pradėjusi savo veiklą, edukacinė bendrovė „Kalba.Lt“ šiandien vienija daugiau kaip 200 aukštos kvalifikacijos patyrusių specialistų, kurie dirba visoje Lietuvoje.

Mūsų misija

Mes esame tam, kad padėtume Lietuvai ir jums pakeisti savo ateitį, pasiūlydami edukacines paslaugas, apimančias sąmoningą žinių įsisavinimą ir leidžiančias jums tobulėti visą gyvenimą.

Mūsų vizija

Kiekvienais metais Lietuva tampa vis geresne šalimi gyventi, nes daugėja žmonių, kurie sąmoningai siekia tobulėti visą gyvenimą, taip didindami intelektualinį, puoselėdami emocinį ir socialinį kapitalą bei savivertę.

Sėkmės istorijos

Galime pasidžiaugti žmonėmis, kurie su KALBA pradėjo rašyti savo sėkmės istorijas, o jų sukurti padėjome jau ne vieną ir net ne dešimt. Juk tam, kuris nuolatos mokosi, atsiveria naujos durys.

Mumis pasitiki:

Šiek tiek skaičių

Mūsų paslaugos

Kalbų kursai

Mokome įvairių užsienio kalbų, rengiame tarptautiniams egzaminams.

Studijos užsienyje

Konsultuojame dėl studijų užsienyje, padedame įstoti į Jūsų svajonių universitetą.

Karjeros konsultacijos

Padedame pasirinkti studijų programą, karjeros kryptį.

Stovyklos

Siūlome karjeros, užsienio kalbų stovyklas Lietuvoje ir užsienyje.

Mūsų vertybės

Vertės kūrimas

Tikslingai siekiame rezultato ir darome tai, ką reikia, kad sukurtume vertę klientui. Laikomės vertės kūrimo principo, netgi jei dėl to galime prarasti momentinę naudą.

Nuolatinis tobulėjimas

Esame tam, kad padėtume klientams pakeisti savo ateitį, pasiūlydami edukacines paslaugas, apimančias sąmoningą žinių įsisavinimą ir leidžiančias jiems tobulėti visą gyvenimą.

Pagarba

Laikomės principo, kas kiekvienas darbuotojas yra vertingas, gerbiame kitokį požiūrį ir nuomonę bei pripažįstame vienas kito skirtumus. Kuriame atvirumu ir pasitikėjimu grįstą atmosferą.

Žodžio laikymasis

Laikomės žodžio tiek įmonės viduje, tiek bendraudami su partneriais ir klientais. Visi susitarimai žodžiu arba raštu (kad ir ant servetėlės) galioja, kol nesusitarta kitaip.