Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Elekrotechnikos srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about Electrical Engineering

Apie elektrotechnikos studijas

Jei tau puikiai sekasi matematika ir mielai narplioji sudėtingus fizikos uždavinius, jei jau bandei pataisyti savo laikrodį, telefoną, kompiuterį ar kokį kitą elektroninį prietaisą ir tau tai buvo įdomu – gali būti, kad ši studijų kryptis tau visai patiktų.

Elektrotechnikos studijose studentai įgis žinių, kaip veikia visa elektros ir elektronikos industrija. Studentai sugebės kurti, tobulinti ir prižiūrėti elektros sistemas bei elektroniką.

Elektrotechnika apima elektros tinklų ir elektronikos inžinerijos šakas. Pirmoji nagrinėja elektros paskirstymą miestams, šalims, jėgainių projektavimą ir tobulinimą. Antroji labiau orientuojasi į šiek tiek mažesnius dalykus: elektros prietaisus ir vietinius elektros tinklus (pavyzdžiui, elektros paskirstymą verslo centre).

Bakalauro studijose susipažinsi su bazinėmis elektrotechnikos žiniomis, ir tuomet teks pasirinkti specializaciją. Studijose, ypatingai vėlesniuose kursuose, daug daugiau laiko bus skiriama praktikai. Laboratorijose teks išardyti ir vėl surinkti elektronikos prietaisus, realiai pamatyti ir išsiaiškinti, kaip jie veikia. Dažniausiai dirbsite grupėse, bet reikės pristatyti ir individualių tyrimų rezultatus. Nors paskaitų metu ir nebus daug teorijos, visgi vertėtų nusiteikti, kad namuose teks perskaityti DAUG kursui privalomos techninės literatūros.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Elekrotechnikos specializacijos

Elektrotechnikos studijos yra per plačios, tad prireiks pasirinkti specializaciją. Dažniausios elektros tinklų specializacijos – elektros energijos generavimas ir perdavimas, magnetostatika ir elektrostatika, elektros instaliacija. Elektronikos specializacijos apima analoginių ir skaitmeninių elektros grandinių kūrimą, skaitmeninę komunikaciją, bevielio tinklo technologijas. Galima rinktis ir vadybos kelią.

Vyresniuose kursuose bus galima įgyti žinių, reikalingų konkrečiai sričiai. Pristatome kelias jų:

 • Elektros energijos generavimas ir paskirstymas. Tai specializacija, parengianti elektros inžinierius dirbti su elektros generavimu ir paskirstymu. Tai gali būti darbas elektros jėgainėse, projektuojant naujas sistemas ar užtikrinant sklandų esamų veikimą, elektros energijos paskirstymą ir užtikrinimą individualiems vartotojams. Vėliau galima specializuotis į specifinius elektros energijos gavimo būdus, pavyzdžiui, saulės, vėjo arba hidroenergiją.
 • Komunikacijos. Šios specializacijos studentai nagrinės elektros inžinerijos pritaikymą komunikacijos sklaidai: tai skaitmeninės ir palydovinės transliacijos, šviesolaidiniai sprendimai, tinklai. Praktiką studentai dažniausiai atlieka televizijos arba radijo stotyse, skambučių centruose ar interneto tiekėjų serverinėse. Studentai aiškinasi, kaip veikia tinklai, kaip juos valdyti, optimizuoti, užtikrinti jų veikimą.
 • Kompiuteriai ir kompiuterių sistemos. Čia nagrinėjamos temos – lyg iš skambių naujienų portalų antraščių: dirbtinis intelektas, kriptografija ir pan. Mokysitės kompiuterių ir kompiuterių tinklų architektūros, tinklų saugumo, sistemų automatizavimo, tirsite skaitmeninių signalų apdorojimą.
 • Robotizuotos sistemos. Susidursite su robotų kūrimu, valdymo, surinkimo, mokymo ir, žinoma, panaudojimo iššūkiais. Realiai mokysitės programuoti robotus ir tobulinti jų dizainą, gerinti jų techninius parametrus.

Karjeros kryptys

Keletas karjeros galimybių:

 • aeronautikos inžinierius;
 • transliacijų inžinierius;
 • elektronikos inžinierius;
 • elektros inžinierius;
 • tinklų inžinierius;
 • IT konsultantas;
 • sistemų analitikas.

Jei tradicinės elektrotechnikos specialybės jūsų nedomina, pasirinkimų, ką veikti baigus šias studijas, apstu. Elektrotechnikos diplomas vertinamas informacinių technologijų ir fizikos srityse.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Oxford Brookes university
Oxford Brookes university

Oxford Brookes University savo veiklą pradėjo 1865 m. kaip Oksfordo meno mokykla. Tai tebuvo vienas kambarys Taylor instituto pirmame aukšte. Laikui bėgant, prie menų mokyklos prisijungė technikos mokykla, buvo atidaryta laboratorija, ir vienas kambarys tapo tuo, kuo yra šiandien – pasaulinio lygio universitetu, kuriame studijuoja 18 tūkst. studentų

SKAITYTI »
University of Huddersfield
University of Huddersfield

Šis universitetas pavadintas Huddersfield miesto vardu, kuris yra vienuoliktas pagal dydį Jungtinėje Karalystėje. Aukštoji mokykla daug dėmesio skiria studentų verslumo skatinimui, už ką yra gavusi ne vieną apdovanojimą. Efektyvus bendradarbiavimas su įvairiomis kompanijomis ir organizacijomis yra vienas iš universiteto prioritetų.

SKAITYTI »
University of West London
University of West London

Universitetas įsikūręs viename sėkmingiausių verslo regionų vakarų Londone. Jis garsėja kokybiškomis verslo vadybos, kompiuterių mokslų ir informacinių technologijų, teisės, psichologijos, menų, bibliotekininkystės ir kt. sričių studijomis. Vakarų Londono universitetas pripažintas geriausiu tarp visų sostinės universitetų, atsižvelgiant į studentų pasitenkinimą studijomis.

SKAITYTI »
University of Sunderland
University of Sunderland

Įsikūręs šiaurės rytų Anglijoje, kur driekiasi geriausi to regiono paplūdimiai. Universitetas pripažintas prieinamiausiu užsienio studentams Didžiojoje Britanijoje, kuriame pirmauja mechanikos, turizmo ir žiniasklaidos studijų programos.

SKAITYTI »
University of Portsmouth
University of Portsmouth

Universitetas randamas pietinėje Anglijos dalyje, Portsmuto mieste, kuris pasižymi gražiomis įlankomis ir paplūdimiais. Tai puiki vieta gyventi ir studijuoti, ne tik dėl geografinės universiteto vietos, bet ir dėl puikiai vertinamos studijų kokybės.

SKAITYTI »
University of Northampton
University of Northampton

Nortamptono miestas įsikūręs Anglijos centre, netoli Birmingamo, todėl tai puiki vieta gyventi ir studijuoti mažesniame mieste su galimybe greitai pasiekti didmiestį. Universitetas planuoja atnaujinti studentų miestelį, o šio projekto vertė – 330 milijonų svarų.

SKAITYTI »
Logotipas_0018_admin-ajax (9)
University of Leicester

Leicester miestas pripažintas pačiu studentiškiausiu miestu Didžiojoje Britanijoje, kuriame yra įkurtas vienas seniausių universitetų. Šis miestas per pastaruosius metus buvo pripažintas geriausia vieta gyventi Anglijoje pagal augimo indeksą. Universitetas išsiskiria galimybe pasirinkti tarp vientisųjų ir jungtinių studijų programų.

SKAITYTI »
Logotipas_0022_admin-ajax (6)
University of Hertfordshire

Universitetas įsikūręs Hatfildo miestelyje, kuris yra vos 25 min. kelio traukiniu iki Londono. Ši aukštoji mokykla pasižymi patogiu universiteto miestelio pastatų išdėstymu bei inovatyvumu. Remiantis pasauliniais reitingais, universitetas patenka tarp moderniausių pasaulio universitetų.

SKAITYTI »
Logotipas_0081_admin-ajax (22)
University of Central Lancashire

Tai vienas didžiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje (čia studijuoja daugiau nei 35 tūkst. jaunuolių). University of Central Lancashire ypač didelį dėmesį skiria istorijos, teisės ir astrofizikos mokslams, tačiau siūlo daug ir įvairių studijų programų: apie 500 bakalauro ir 200 magistrantūros.

SKAITYTI »