Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Pasitikėjimas atsiskaitymų metu, užpildytos spragos, geresni pažymiai: visa tai pasieksite su mūsų specialistais.

Play Video

Atsiliepimai tik teigiami, gal todėl, jog turiu labai gerą anglų kalbos mokytoją. Išmokau tiek kalbėti, tiek rašyti ir tikiuosi gauti iš egzamino daug procentų. Tikrai rekomenduosiu visiems „Kalba.Lt“ kas rinksis, kur mokytis anglų kalbą.

Viktorija Pasiruošimas egzaminui

Labai puikūs mokytojai ir idomios pamokos, puiki aplinka ir puikus bendravimas. Vaikams labai patinka šios pamokėlės. Yra įgijama daug vertingų ir naudingų žinių. Labai profesionali anglų kalbos mokytoja. Vaikai labai pamilo bendrųjų dalykų mokytoją. Pažanga tikrai yra, tą pastebi ir mokytojai mokykloje, pagerėjo įvertinimai. Didelė padėka mokytojams.

Evelina Kriščiūnienė Paruošimas 5-tai klasei

Labai smagu matyti progresą! Noriu padėkoti jums ir jūsų šauniai komandai už jūsų kūrybingumą, atidumą klientui, atvirumą ir palaikymą.

Asunta Kozlovienė Kalbų kursai vaikams

Pasirinkite paslaugą

Korepetitoriai moksleiviams

Korepetitoriavimas

Pagerinkite pažymius, nustatykite ir užpildykite mokymosi spragas bei įgykite motyvacijos mokytis.
Kalbų kursai vaikams ir paaugliams

Pasiruošimas brandos egzaminams

Susisteminkite įgytas žinias, užpildykite spragas ir pasirenkite brandos egzaminams.
Kalbų kursai mokyklose ir darželiuose

Pasiruošimas penktai klasei

Kviečiame 4 klasės moksleivius, norinčius mokytis gimnazijoje nuo 5 klasės, ruoštis stojamajam egzaminui!

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Kursai grupėse ar individualiai, ką pasirinkti?

Nusprendus mokytis kalbos svarbu pasirinkti, kuri mokymosi forma jums priimtinesnė: grupiniai ar individualūs kursai. Tiek vieni, tiek kiti turi savitų ir kiek skirtingų privalumų, todėl juos reikia įvertinti, kad mokymosi procesas ir gauti rezultatai jums būtų tinkami.

Kaip pasirinkti tarptautinį egzaminą?

Jei nežinote, kaip pasirinkti tarptautinį egzaminą arba dvejojate dėl pasirinkimo, galime jums pagelbėti! Tereikia atsakyti į du paprastus klausimus.