Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Studijos Airijoje

Svarstai apie studijas Airijoje? Gauk visą aktualią informaciją ir reikalingą pagalbą iš profesionalų!

Kilo daugiau klausimų? Kviečiame registruotis į konsultaciją arba rašyti užklausą.

Universitetai, su kuriais bendradarbiaujame

Dundalk Institute of Technology

Dundalk Institute of Technology

Šiuo metu studijų pasirinkimui siūloma daugiau nei 70 bakalauro ir magistro programų, taip pat  paruošiamoji metų programa studentams, kurie nepilnai atitinka bakalauro programos stojamuosius reikalavimus.

Skaityti »
IT-Carlow-log

Institute of Technology Carlow

IT Carlow skiria daug dėmesio studentų patirtims, teikdami puikias pagalbos studentams paslaugas ir įkurdami daugybę klubų bei draugijų, siekiant užtikrinti, kad absolventai būtų visapusiški asmenys ir pasiruošę realiam pasauliui.

Skaityti »
IT SLIGO log

Institute of Technology Sligo

Sligo technologijos institutas siūlo ne tik 80 dieninių kursų, bet ir 150 internetinių kursų. Visi kursai yra pritaikyti tam tikros pramonės poreikiams, todėl net 96 procentai IT Sligo absolventų dirba arba toliau studijuoja.

Skaityti »
RIAM log

Royal Irish Academy of Music (RIAM)

Royal Irish Academy of Music yra seniausia Airijos konservatorija, patenkanti į 50 geriausių pasaulio scenos meno institucijų. Dublino centre įsikūrusi akademija siūlo specialiai pritaikytą muzikinį išsilavinimą.

Skaityti »
UL log

The University of Limerick (UL)

University of Limerick yra nepriklausomas, tarptautiniu mastu orientuotas universitetas, kuris turi 1313 darbuotojų ir 11 000 studentų. Universitetas didžiuojasi švietimo naujovėmis ir mokslinių tyrimų bei stipendijų meistriškumu.

Skaityti »

Airija – šalis, viliojanti ne tik nuostabia gamta, istorija ir išskirtiniais miestais, tačiau ir puikiai išvystyta aukštojo mokslo sistema. Puikios mokymosi ir karjeros sąlygos traukia studentus ne tik iš Europos, bet ir iš viso pasaulio. Šalis yra daugiau nei 1000 tarptautinių kompanijų centras Europoje, („Apple“, „Pfizer“, „Linkedin“), o tai tik padidina puikias įsidarbinimo galimybes studentams.

Airijos aukštojo mokslo institucijos skirstomos į 3 grupes: technikos mokslų institutai, universitetai, bei privačios kolegijos. Stojimo reikalavimus nustato kiekviena institucija, tačiau paprastai jie grindžiami brandos egzaminų bei anglų kalbos žinių įvertinimais. Bakalauro studijos trunka 3-4 metus, magistro 1-2. Mažos studentų grupės, interaktyvi, mokymąsi skatinanti aplinka padeda studentams visą dėmesį sutelkti studijoms.

Kaip padedame norintiems studijuoti užsienyje?

Parengiame stojimo proceso planą.

Konsultuojame visais stojimo klausimais.

Padedame parengti CV, motyvacinį laišką, pasiruošti interviu.

Siunčiame dokumentus, pildome universitetų vidines sistemas.

Studijų Airijoje finansavimas

Mokslo metų kaina metams svyruoja 3000-4500 eurų.

Yra galimybė gauti Airijos Vyriausybės finansavimą, kuris vadinamas SUSI. Preliminarios sąlygos finansavimui gauti:

  • Turite būti EU pilietis
  • Studijų lygis, į kurį aplikuojate turi būti didesnis, nei tas, kurį esatą baigęs
  • Universitetas ir studijų programa turi būti valstybiniai
  • Tėvų pajamos negali viršyti nustatytos ribos

SUSI aplikacijas galima pildyti nuo balandžio 22 dienos. Daugiau informacijos suteiks „Kalba.Lt“ koordinatoriai!

“Dar būdama mokyklos suole svajojau pamatyti daugiau pasaulio šalių, pažinti įvairias kultūras ir žinojau, kad puiki galimybė tai padaryti yra mokantis užsienyje! Pasirinkau mokytis Olandijoje, nes norėjau išlipti iš savo komforto zonos. Šioje šalyje yra suteikiamas geros kokybės išsilavinimas, o tai man buvo svarbiausia, renkantis studijas. Taip pat, statistika apie šią šalį tiesiog stebina. Daugiau nei 80% olandų puikiai kalba anglų kalba, kas lėmė lengvą integravimąsi į svetimą kultūrą. Ypatingai Groningeno mieste, kuris yra pripažintas studentų miestu ir kur kas penktas gyventojas yra studentas, buvo labai lengva pasijusti kaip namie. Sužinojus apie pragyvenimo lygį, olandų kultūrą, kokie laimingi gyvena čia žmonės ir yra atviri ir šiltai priimantys užsieniečius – žinojau, jog noriu mokytis čia!"

Gabija Petrauskaitė

Nusprendžiau studijuoti užsienyje, nes manę sudomino idėja mokytis tarptautinėje aplinkoje, kur tu gali susipažinti su skirtingomis kultūromis, kalbomis ir pasisemti įgūdžių iš kitų šalių žmonių. Sužinojau apie savo kursą Kalba.Lt. Aplankiau “English Summer Super Camp” Druskininkuose. Pabuvęs tarptautinėje aplinkoje ir nusprendžiau studijuoti užsienyje. Pasirinkau studijas Olandijoje, nes man labai patiko viena studijų programa Saxion universitete, kurios aš neradau Lietuvoje. Dvejojau tik dėl savo anglų kalbos žinių, tačiau po sėkmingo IELTS egzamino aš ramiai pateikiau prašymą į universitetą. Studijuoju Enschede mieste, Olandijoje ir mokytis sekasi gerai. Mano studijų kryptis - Art & Technology, kurią sudaro daugybė dalykų: video production, graphic design, physical computing, programming,3d production, animation, customer & users theory ir taip toliau. Ši studijų programa man labai patinka, nes aš darau daug praktinių užduočių, teorijos čia nėra daug.

Aleksandras Parsin

Labai ačiū Kalba.lt konsultantams, ypač konsultantui Lukas Vaičiulis !!!!! Šią kompaniją man rekomendavo geriausia draugė bei pusbrolis. Lukas Vaičiulis dėka galėjau puikiai susitvarkyti dokumentus studijoms į UK bei išsirinkti man tinkančius universitetus. Į žinutes buvo atsakoma labai išsamiai ir labai greitai Taip pat labai pravertė nuorodose pateikiama informacija būsimiems studentams. Aptarnavimas buvo nepriekaištingas, neturiu jokių priekaištų. Jei kas nors nežinote, kur galite susitvarkyti savo stojimus į UK ar kitus universitetus, tikrai neabejokite savo sprendimu ir rinkitės Kalba.lt konsultantus.

Ugnė V.

100% rekomenduoju Kalba.lLt pagalbą norintiems studijuoti užsienyje. Komanda be galo darbšti, komunikabili, profesionaliai ir greitai dirbanti. Į plataus spektro klausimus apie studijas atsakoma momentaliai, informatyviai, o konsultantai šiuolaikiški, bei malonūs. Iš tiesų sutaupoma daug nervų su dokumentų pildymais, todėl patikinu- rezultatu nenusivilsite. Esu dėkinga visai Kalba.Lt komandai už iniciatyvą ir darbą siekiant tikslų. Linkėjimai!

Veronika
Susipažinkite su mūsų komanda