Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Kodėl į pagalbą kitiems puola ne visi ir ką tai sako apie mūsų asmenybes?

Taigi šioje laidoje diskutuojama apie Duodančiąją prigimtį ir jos pasireiškimą mūsų gyvenimuose. Laidos svečiai – du puikūs žmonės, turintys įgimtą skubėjimą padėti kitiems

Pasidalinkite įrašu

Kuomet mes kalbame apie Duodančiąją prigimtį, tai visų pirmą mes pamąstome apie tarnystę. Ir šis žodis iš tiesų yra labai gražus. Visi pasaulio tikėjimai jį turi. Mes visuomenėje daug kalbame apie tarnystę, apie pagalbą vienas kitam, savo artimiesiems, bendruomenėms ar plačiosios visuomenės nariams. Pagal Daugialypių prigimčių ir intelektų teoriją, Duodančioji prigimtis yra tik viena iš devynių Prigimčių, kurias turi kiekvienas žmogus. Taigi ir Duodančiąją prigimtį turime visi, tik – nevienodai išreikštą.

Taigi šioje laidoje diskutuojama apie Duodančiąją prigimtį ir jos pasireiškimą mūsų gyvenimuose. Laidos svečiai – du puikūs žmonės su aukštai išreikšta Duodančiąja prigimtimi.

Laidos svečiai: Aneta Gurnevič, Palaimintojo Kunigo Mykolo Sopočkos hospiso Vilniuje direktorės pavaduotoja, ir Andrius Romanovskis, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Darna
Uncategorized @lt

Kodėl kalbame apie darną?

Manome, kad kalbėti apie darną yra svarbu, nes neretai žmonės pasigenda darnos bent vienoje gyvenimo srityje.

Įžanginiai KALBA Multiple Natures video klipai

Šiame Multiple Natures įvadiniame kurse geriau suprasite pagrindinę šio įrankio filosofiją, sužinosite kas yra Daugialypės Prigimtys ir Daugialypiai Intelektai ir kaip jie veikia kartu, sukurdami jūsų potencialą. Malonaus žiūrėjimo.