Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Kodėl į pagalbą kitiems puola ne visi ir ką tai sako apie mūsų asmenybes?

Taigi šioje laidoje diskutuojama apie Duodančiąją prigimtį ir jos pasireiškimą mūsų gyvenimuose. Laidos svečiai – du puikūs žmonės, turintys įgimtą skubėjimą padėti kitiems

Pasidalinkite įrašu

Kuomet mes kalbame apie Duodančiąją prigimtį, tai visų pirmą mes pamąstome apie tarnystę. Ir šis žodis iš tiesų yra labai gražus. Visi pasaulio tikėjimai jį turi. Mes visuomenėje daug kalbame apie tarnystę, apie pagalbą vienas kitam, savo artimiesiems, bendruomenėms ar plačiosios visuomenės nariams. Pagal Daugialypių prigimčių ir intelektų teoriją, Duodančioji prigimtis yra tik viena iš devynių Prigimčių, kurias turi kiekvienas žmogus. Taigi ir Duodančiąją prigimtį turime visi, tik – nevienodai išreikštą.

Taigi šioje laidoje diskutuojama apie Duodančiąją prigimtį ir jos pasireiškimą mūsų gyvenimuose. Laidos svečiai – du puikūs žmonės su aukštai išreikšta Duodančiąja prigimtimi.

Laidos svečiai: Aneta Gurnevič, Palaimintojo Kunigo Mykolo Sopočkos hospiso Vilniuje direktorės pavaduotoja, ir Andrius Romanovskis, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Kalbų kursai

Kursai grupėse ar individualiai, ką pasirinkti?

Nusprendus mokytis kalbos svarbu pasirinkti, kuri mokymosi forma jums priimtinesnė: grupiniai ar individualūs kursai. Tiek vieni, tiek kiti turi savitų ir kiek skirtingų privalumų, todėl juos reikia įvertinti, kad mokymosi procesas ir gauti rezultatai jums būtų tinkami.

Koks žmogus yra darnus?
Uncategorized @lt

Koks žmogus yra darnus?

Darnus žmogus viską, ką daro, daro lengvai ir tuo mėgaujasi.
STEVEN RUDOLPH
American educator, author and public speaker