Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Kodėl kalbame apie darną?

Darna
Manome, kad kalbėti apie darną yra svarbu, nes neretai žmonės pasigenda darnos bent vienoje gyvenimo srityje.

Pasidalinkite įrašu

Kodėl pasigenda? Žmonės yra skirtingi, bet dažniausiai darnos trūkumą lemia XXI a. problema – stresas. Stresą sukelia iššūkiai, susiję su darbu, sveikata, asmeniniu gyvenimu, sudėtingais sprendimais ir mūsų reakcija į jas. Visų problemų neišvengsime, bet, tinkamai pažinodami save, galime priimti geresnius sprendimus dėl darbo, laisvalaikio. Taip pat galime keisti savo reakciją į problemas. Tereikia gerai pažinoti save, identifikuoti problemas ir mokėti panaudoti šias žinias skirtingose situacijose. To ir siekiame Darnaus žmogaus centre.

Darnaus žmogaus centre rasite paslaugas, kurios padės jums kasdienėse situacijose priimti geriausius sprendimus: rasti tinkamiausią karjerą, hobį, veiklą, susikalbėti su kolegomis, šeimos nariais ar tiesiog geriau suprasti savo vidines savybes.

Kaip veikia darnaus žmogaus centras?

  1. Padedame jums suprasti save, pažinti savo Prigimtis ir Intelektus.
  2. Paaiškiname, kaip panaudoti labiausiai išreikštas asmens savybes.
  3. Padedame rasti atsakymus į jums svarbiausius klausimus.
  4. Konsultacijų metu kartu diskutuojame apie rūpimą klausimą įvairiais kampais.
  5. Padedame susidaryti kilusių klausimų sprendimo planą.

Kokius metodus ir sistemas taikome?

Spręsdami jūsų klausimus, taikome koučingą, Daugialypių intelektų ir prigimčių, srauto ir iškreipto srauto teorijas, taip pat karjeros sistemas: KIS, KALBA Multiple Natures, egoCOMPASS ir įvairius Žmogaus darnos įrankius. Mūsų centre dirba karjeros ir koučingo specialistai, psichologai, studijų užsienyje specialistai.

Kokius klausimus sprendžiame?

Ieškote darnos kitose gyvenimo srityse? Klauskite – galbūt mes galime padėti!

Mūsų filosofija

Kodėl „darna“?

Manome, kad kalbėti apie darną yra svarbu, nes neretai žmonės pasigenda darnos tam tikrose gyvenimo srityse. Plačiau >>

Koks žmogus yra darnus?

Darnaus žmogaus nekamuoja stresas, jis turi energijos ir priima gerus sprendimus. Norime, kad Lietuvoje tokių žmonių būtų daugiau >>

Prigimtys ir intelektai

Savęs pažinimo procese naudojame Hovardo Gardnerio Daugialypių intelektų ir Steveno Rudolpho Daugialypių prigimčių teorijas >>

Srautas ir Iškreiptas srautas

Darnaus žmogaus centre ieškome asmeniui tinkamų būdų, kurie leistų kasdien patirti srauto būseną darbe, laisvalaikio veiklose, studijose >>

Darnaus žmogaus centro paslaugos

Paslaugos suaugusiems

Suaugusiems žmonėms padedame atrasti savus Intelektus ir Prigimtis, rasti balansą tarp laisvalaikio ir darbo, sužinoti, kaip keisti karjerą (ar verta ją keisti) ir išmokti geriau suprasti savo vaikų, sutuoktinių ir artimųjų poreikius.

Studentams suteikiame galimybę išsiaiškinti, kaip „neskausmingai“ pakeisti studijų kryptį, būsimiems senjorams padedame pasirengti įdomių veiklų sąrašą.

Įmonėms padedame atrasti atsakymus, kaip atrinkti tinkamus kandidatus, kaip formuoti komandas ir efektyviai paskirstyti užduotis.

Paslaugos moksleiviams

Moksleiviams yra svarbu suteikti kuo daugiau pagalbos ir žinių, renkantis užklasines veiklas, mokomuosius dalykus, studijų kryptį. Suprasdami šį poreikį, padedame moksleiviams geriau pažinti save, nepasiklysti tarp daugybės specialybių ir pasirinkti tinkamą studijų ir karjeros kryptį.

Rengiame įvairius mokslo metais ir vasarą vykstančius užsiėmimus, kuriuose ugdome jaunuolių asmenines ir profesines kompetencijas. Organizuojame tarptautinę aukštojo mokslo užsienyje ir karjeros parodą, kurioje moksleiviai ir jų tėvai gali susipažinti su studijų užsienyje ir karjeros pasirinkimo galimybėmis.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Kalbų kursai

Kursai grupėse ar individualiai, ką pasirinkti?

Nusprendus mokytis kalbos svarbu pasirinkti, kuri mokymosi forma jums priimtinesnė: grupiniai ar individualūs kursai. Tiek vieni, tiek kiti turi savitų ir kiek skirtingų privalumų, todėl juos reikia įvertinti, kad mokymosi procesas ir gauti rezultatai jums būtų tinkami.

Koks žmogus yra darnus?
Uncategorized @lt

Koks žmogus yra darnus?

Darnus žmogus viską, ką daro, daro lengvai ir tuo mėgaujasi.
STEVEN RUDOLPH
American educator, author and public speaker