Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Nemėgstamas darbas – toliau bijoti jį keisti ir kada būna per vėlu?

Šioje laidoje diskutuojama, ar yra toks laikas, kada jau tikrai per vėlu keisti profesiją, ir kodėl karjeros keitimas kartais žmogui gali būti vienintelis kelias atrasti laimę ir sėkmę?

Pasidalinkite įrašu

Kada per vėlu keisti karjerą? Karjeros keitimas – gana aktualus ir rūpimas klausimas tikrai ne retam. Šiandieninis pasaulis yra labai greitas, dinamiškas ir žmonės turi daugiau galimybių ne tik ieškoti įvairių karjeros kelių, bet ir juos keisti laikui bėgant. Šioje laidoje diskutuojama, ar yra toks laikas, kada jau tikrai per vėlu keisti profesiją, ir kodėl karjeros keitimas kartais žmogui gali būti vienintelis kelias atrasti laimę ir sėkmę?

Laidos svečiai: karjeros koučingo specialistė Agnė Zinkevičiūtė ir Julius Kvedarauskas – žmogus, po beveik dviejų dešimtmečių pakeitęs savo karjeros kelią.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Darna
Uncategorized @lt

Kodėl kalbame apie darną?

Manome, kad kalbėti apie darną yra svarbu, nes neretai žmonės pasigenda darnos bent vienoje gyvenimo srityje.

Įžanginiai KALBA Multiple Natures video klipai

Šiame Multiple Natures įvadiniame kurse geriau suprasite pagrindinę šio įrankio filosofiją, sužinosite kas yra Daugialypės Prigimtys ir Daugialypiai Intelektai ir kaip jie veikia kartu, sukurdami jūsų potencialą. Malonaus žiūrėjimo.