Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Nemėgstamas darbas – toliau bijoti jį keisti ir kada būna per vėlu?

Šioje laidoje diskutuojama, ar yra toks laikas, kada jau tikrai per vėlu keisti profesiją, ir kodėl karjeros keitimas kartais žmogui gali būti vienintelis kelias atrasti laimę ir sėkmę?

Pasidalinkite įrašu

Kada per vėlu keisti karjerą? Karjeros keitimas – gana aktualus ir rūpimas klausimas tikrai ne retam. Šiandieninis pasaulis yra labai greitas, dinamiškas ir žmonės turi daugiau galimybių ne tik ieškoti įvairių karjeros kelių, bet ir juos keisti laikui bėgant. Šioje laidoje diskutuojama, ar yra toks laikas, kada jau tikrai per vėlu keisti profesiją, ir kodėl karjeros keitimas kartais žmogui gali būti vienintelis kelias atrasti laimę ir sėkmę?

Laidos svečiai: karjeros koučingo specialistė Agnė Zinkevičiūtė ir Julius Kvedarauskas – žmogus, po beveik dviejų dešimtmečių pakeitęs savo karjeros kelią.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Kalbų kursai

Kursai grupėse ar individualiai, ką pasirinkti?

Nusprendus mokytis kalbos svarbu pasirinkti, kuri mokymosi forma jums priimtinesnė: grupiniai ar individualūs kursai. Tiek vieni, tiek kiti turi savitų ir kiek skirtingų privalumų, todėl juos reikia įvertinti, kad mokymosi procesas ir gauti rezultatai jums būtų tinkami.

Koks žmogus yra darnus?
Uncategorized @lt

Koks žmogus yra darnus?

Darnus žmogus viską, ką daro, daro lengvai ir tuo mėgaujasi.
STEVEN RUDOLPH
American educator, author and public speaker