Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Tam, kuris nuolat mokosi, atsiveria naujos durys:

Naujai išmokta kalba padeda lengviau kilti karjeros laipteliais ir geriau pažinti užsienio šalies kultūrą. Kruopštus pasirengimas egzaminui leidžia pasiekti gerų rezultatų. Karjeros konsultacija pagelbėja apsispręsti dėl studijų ir ateities profesijos. Studijos užsienio universitetuose praplečia akiratį ir suteikia tarptautinės patirties.

Mokomės naujų užsienio kalbų

Kiekvienas žingeidus, patobulėjęs žmogus žingsnis po žingsnio daro Lietuvą geresne šalimi gyventi mums visiems! Žinios ir aukštesnis išsilavinimo lygis siejamas su daugybe teigiamų veiksnių: geresne sveikata, savijauta, aukštesniu tarpusavio pasitikėjimu, aukštesniu įsitraukimu į šalies politinį gyvenimą, aukštesnėmis pajamomis. Turbūt girdėjote ir tai, kad kalbų mokymasis – puiki smegenų, atminties treniruotė.

Kviečiame niekada nenustoti mokytis, tobulėti ir panaudoti žinias sėkmingos savo ateities kūrimui.

Mūsų klientų sėkmės istorijos

AUDRIUS KINDURYS — galimybė pažinti Omano kultūrą

Audrius pasakoja, kad prisijungti prie mainų programos sugalvojo gana greitai ir ilgai nedvejodamas, o pati atranka buvo visai nesudėtinga. „Universitetas turėjo 20 vietų inžinerinių specialybių studentams. Taigi, pirmiausia visi būsimi inžinieriai buvo supažindinti su mainų programos sąlygomis bei preliminaria kelionės programa.

SKAITYTI »