Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Tam, kuris nuolat mokosi, atsiveria naujos durys:

Naujai išmokta kalba padeda lengviau kilti karjeros laipteliais ir geriau pažinti užsienio šalies kultūrą. Kruopštus pasirengimas egzaminui leidžia pasiekti gerų rezultatų. Karjeros konsultacija pagelbėja apsispręsti dėl studijų ir ateities profesijos. Studijos užsienio universitetuose praplečia akiratį ir suteikia tarptautinės patirties.

Mokomės naujų užsienio kalbų

Kiekvienas žingeidus, patobulėjęs žmogus žingsnis po žingsnio daro Lietuvą geresne šalimi gyventi mums visiems! Žinios ir aukštesnis išsilavinimo lygis siejamas su daugybe teigiamų veiksnių: geresne sveikata, savijauta, aukštesniu tarpusavio pasitikėjimu, aukštesniu įsitraukimu į šalies politinį gyvenimą, aukštesnėmis pajamomis. Turbūt girdėjote ir tai, kad kalbų mokymasis – puiki smegenų, atminties treniruotė.

Kviečiame niekada nenustoti mokytis, tobulėti ir panaudoti žinias sėkmingos savo ateities kūrimui.

Mūsų klientų sėkmės istorijos

Mykolas Kavaliauskas: svarbiausia – tikėti savimi!

Man, kaip fanui ir kaip dalyviui, sportas visąlaik buvo ir yra labai artimas širdžiai. Todėl pasirinkti studijų kryptį  buvo tikrai lengva. Norėjau studijuoti Sports Management, bet UCAS formoj užpildžiau Sport & Exercise Science, University of Worcester atsiuntė pasiūlymą, ir viskas labai gražiai susidėliojo.

SKAITYTI »

Agnietės Žukauskaitės sėkmės istorija: niekada nesakyk niekada

„Mokymasis yra kasdienis procesas, nes kiekvieną dieną mes mokomės ir tobulėjam. Mokantis kalbų, neverta tikėti stebuklingais metodais, žadančiais, kad per trumpą laiką puikiai išmoksite užsienio kalbos. Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, jog reikia įdėti nemažai pastangų ir laiko. Tikrai verta stengtis, nes tai geriausia investicija, nes edukacija ir švietimas bus visuomet aktualus, tiek kasdienių realijų, tiek ilgalaikės perspektyvos kontekste“, – taip teigia KALBA kokybės vadovė ir anglų kalbos dėstytoja Agnietė Žukauskaitė.

SKAITYTI »
Vasara Visockaite

Vasara Visockaitė: mergina, kuri keis lietuvių požiūrį į meną

Ji šoka, vaidina, kuria, organizuoja ir inicijuoja įvairius meno renginius ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Vasara Visockaitė yra talentinga menininkė, studijuojanti kūrybinę reklamą ir rinkodarą London South Bank universitete, esančiame Londono centre ir šoka kartu su trupe, tvirtai stovi ant žemės bei žino, ko nori iš gyvenimo.

SKAITYTI »
Edvardas Valickas

Edvardas Valickas: nuo ledo ritulio iki kulinarijos studijų

„Geriausia motyvacija – tai ateities ambicijos. Jei nori gerai gyventi, būti savo srities profesionalu, reikia mokytis ir tobulėti. Svarbiausia daryti kas patinka ne per prievartą, o tvirtai jaustis dėl savo įgytų žinių studijų metu ir jas pabaigus bei jausti malonumą, ne tik pareigą, dirbant“, – teigia dvidešimtmetis Edvardas Valickas, pasirinkęs profesionalias kulinarijos studijas Derbio universitete, Anglijoje.

SKAITYTI »