Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Tam, kuris nuolat mokosi, atsiveria naujos durys:

Naujai išmokta kalba padeda lengviau kilti karjeros laipteliais ir geriau pažinti užsienio šalies kultūrą. Kruopštus pasirengimas egzaminui leidžia pasiekti gerų rezultatų. Karjeros konsultacija pagelbėja apsispręsti dėl studijų ir ateities profesijos. Studijos užsienio universitetuose praplečia akiratį ir suteikia tarptautinės patirties.

Mokomės naujų užsienio kalbų

Kiekvienas žingeidus, patobulėjęs žmogus žingsnis po žingsnio daro Lietuvą geresne šalimi gyventi mums visiems! Žinios ir aukštesnis išsilavinimo lygis siejamas su daugybe teigiamų veiksnių: geresne sveikata, savijauta, aukštesniu tarpusavio pasitikėjimu, aukštesniu įsitraukimu į šalies politinį gyvenimą, aukštesnėmis pajamomis. Turbūt girdėjote ir tai, kad kalbų mokymasis – puiki smegenų, atminties treniruotė.

Kviečiame niekada nenustoti mokytis, tobulėti ir panaudoti žinias sėkmingos savo ateities kūrimui.

Mūsų klientų sėkmės istorijos

Austėjos Užuotaitės sėkmės istorija

Statybų inžinerija sužavėjo Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos abiturientę Austėją Užuotaitę dėl to, kad ji neįsivaizduoja savęs dirbančios prie kompiuterio ofise, o mieliau darbuotųsi statybų aikštelėje. Tokią viziją turinti ši ambicinga mergina planuoja išvykti mokytis į Vakarų Londono universitetą (angl. University of West London), Anglijoje. Apie šią svajonę ir savo kelią ji dalijasi šioje sėkmės istorijoje.

SKAITYTI »
Agnė Ramanauskaitė

Studijos užsienyje: «must do list»

Bendravome su Agne Ramanauskaite. Mergina, kuri įveikė „didįjį apsisprendimą“: pasirinko studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Middlesex University, tarptautinę verslo vadybos specialybę. Diskutuodami priėjome prie bendros nuomonės ir

SKAITYTI »