Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Tam, kuris nuolat mokosi, atsiveria naujos durys:

Naujai išmokta kalba padeda lengviau kilti karjeros laipteliais ir geriau pažinti užsienio šalies kultūrą. Kruopštus pasirengimas egzaminui leidžia pasiekti gerų rezultatų. Karjeros konsultacija pagelbėja apsispręsti dėl studijų ir ateities profesijos. Studijos užsienio universitetuose praplečia akiratį ir suteikia tarptautinės patirties.

Mokomės naujų užsienio kalbų

Kiekvienas žingeidus, patobulėjęs žmogus žingsnis po žingsnio daro Lietuvą geresne šalimi gyventi mums visiems! Žinios ir aukštesnis išsilavinimo lygis siejamas su daugybe teigiamų veiksnių: geresne sveikata, savijauta, aukštesniu tarpusavio pasitikėjimu, aukštesniu įsitraukimu į šalies politinį gyvenimą, aukštesnėmis pajamomis. Turbūt girdėjote ir tai, kad kalbų mokymasis – puiki smegenų, atminties treniruotė.

Kviečiame niekada nenustoti mokytis, tobulėti ir panaudoti žinias sėkmingos savo ateities kūrimui.

Mūsų klientų sėkmės istorijos

Gražina Ozarovskytė-Vaitkunskė

Madinga ar reikalinga rūpintis savo išsilavinimu ir karjera?

Jau ketvirtus metus iš eilės parodoje „Karjera ir išsilavinimas” besilankanti Grigiškių „Šviesos” gimnazijos anglų kalbos mokytoja-metodininkė Gražina Ozarovskytė-Vaitkunskė čia randa ne tik daugybę galimybių savo mokiniams pravesti netradicinę anglų kalbos pamoką, bet ir puikių edukacinių seminarų skirtų mokytojams, kuriuos veda karjeros, ugdomojo vadovavimo, emocinio intelekto specialistai ir lektoriai.

SKAITYTI »

Raimundo Vičkačkos sėkmės istorija

Vaikystėje Raimundo Vičkačkos vienas iš pagrindinių hobių buvo įdomiau atrodančių, netipinių akmenų tyrinėjimas. Todėl nekeista, kad jis pasirinko gana keistą ir retą geologo specialybę, kurią siekia įgyti Derbio universitete, Anglijoje.

SKAITYTI »