Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Sekmadienio popietę jaučiatės blogai dėl rytojaus? Ką daryti, kai darbas tampa kančia

Ką daryti, jei įsiėdė darbas? Laidoje diskutuojame - kaip suderinti karjerą ir laisvalaikį, pilnai realizuojant savo potencialą.

Pasidalinkite įrašu

Beveik trečdalį savo gyvenimo laiko mes praleidžiame dirbdami, tad nenuostabu, jog labai dažnai viltis sudedame į karjerą, tikėdamiesi, kad sugebėdami realizuoti save profesinėje veikloje savaime gerai jausimės ir kitose gyvenimo srityse, tačiau neretai darbas tampa kančia. Manome, jog galime puikiai jaustis dirbdami, jeigu gerai jaučiamės ne darbinėje veikloje – turime puikų hobį ir laisvalaikį. Tačiau tiesa tokia: gerai jaučiamės tik tuomet, kai esame darnoje su savimi – sugebame suderinti karjerą bei laisvalaikį, pilnai realizuodami savo potencialą, kurį galima išreikšti per prigimtis ir intelektus.

Laidos svečiai: psichologė, lektorė, verslo konsultantė Laura Rimkutė ir profesionalus koučingo specialistas Paulius Ratė.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Kalbų kursai

Kursai grupėse ar individualiai, ką pasirinkti?

Nusprendus mokytis kalbos svarbu pasirinkti, kuri mokymosi forma jums priimtinesnė: grupiniai ar individualūs kursai. Tiek vieni, tiek kiti turi savitų ir kiek skirtingų privalumų, todėl juos reikia įvertinti, kad mokymosi procesas ir gauti rezultatai jums būtų tinkami.

Koks žmogus yra darnus?
Uncategorized @lt

Koks žmogus yra darnus?

Darnus žmogus viską, ką daro, daro lengvai ir tuo mėgaujasi.
STEVEN RUDOLPH
American educator, author and public speaker