Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Karjeros akiniai

Šiais laikais mūsų karjera ir jos sėkmė priklauso vien tik nuo mūsų pačių, mūsų noro ir gebėjimo tinkamai ją valdyti. Neretai susimąstome ne tik apie save, bet ir apie savo vaikus. Kyla daug klausimų, į kuriuos sunku rasti atsakymus. Kaip atpažinti, kam gabus yra vaikas? Kaip jaunuoliui rasti savo kelią po mokyklos? Kaip pakeisti savo gyvenimą, kai tau jau keturiasdešimt? Ir kaip neprarasti noro tobulėti, sulaukus garbaus amžiaus? Atsakymai į šiuos klausimus – laidoje „Karjeros akiniai“.

Kaip sužinoti, ar galite mokyti kitus?

Kaip pasireiškia mokančioji prigimtis? Jeigu jūs neprašyti noriai dalinatės patarimais, informacija, norite kažkam paaiškinti sudėtingus dalykus, ir tai darydami jaučiatės labai gerai – jūs šią prigimtį tikrai turite stipriai išreikštą. Kai žmogus pradeda suvokti, kad turi šią prigimtį, jis gali savo energiją nukreipti tinkama linkme ir pasiekti darną.

Žiūrėti laidą »
siulome darba anglu kalbos specialistams

Kodėl reikia „matuotis“ specialybę?

Dažniausiai specialybę „pasimatuoti“ moksleiviai yra kviečiami įvairiuose edukaciniuose renginiuose. Tačiau dažnai nutinka taip, kad vyresnių klasių mokiniai parsineša namo tik lankstinukų apie įvairias specialybes. Kaip tinkamiausiai išnaudoti edukacines parodas, kad būtų galima pasisemti naudingų žinių apie specialybės pasirinkimą?

Žiūrėti laidą »

Kodėl mes nesusikalbame?

Nuo to momento, kai suprantame, kokias prigimtis turime ir kai jas pradedame matyti kituose, mes pradedame suvokti, kad žmonės identiškose situacijose gali elgtis visiškai skirtingai. Supratimas, kad mes visi turime skirtingus poreikius ir skirtingai juos išpildome, leidžia gėrėtis kitų žmonių prigimtimis ir intelektais, o ne juos smerkti ar pašiepti. 

Žiūrėti laidą »
Korepetitoriai moksleiviams

Kaip mokytis gudriai ir efektyviai?

Neretai būna taip, kad žmonės nemoka mokytis. Ką reiškia, nemoka mokytis? Tiesiog nemoka efektyviai mokytis. Norintiems efektyviai mokytis visada sakau, jog svarbu tinkamai sukoncentruoti dėmesį į atliekamą veiklą ir dirbti nesiblaškant bent 30 min.

Žiūrėti laidą »
Darbe esi sėkmingas bet nelaimingas

Ką daryti, jei darbas įsiėdė?

Labai dažnai mes į karjerą sudedame visas savo viltis ir dažnai pamirštame kitas darnaus gyvenimo sudedamąsias dalis. Vieniems karjera, darbas yra neatsiejama laimingo gyvenimo sudedamoji, o kitiems – prievolė, stresas, nerimas.

Žiūrėti laidą »